اعضا نسبت به ارائه معرفی جدید از رسانه اقدام کنند
اعضا نسبت به ارائه معرفی جدید از رسانه اقدام کنند

به گزارش مهر تبریز، پیمان پاکزاد اظهار کرد : اعضا با ارایه معرفی جدید و آثار مطبوعاتی خود، کپی کارت ملی و شناسنامه، سه قطعه عکس سه در چهار و فیش عضویت سالانه خود به مبلغ ۲۰۰ هزار ریال از چهارم خرداد ۹۵ با مراجعه به خانه مطبوعات استان نسبت به تمدید عضویت خود اقدام […]

به گزارش مهر تبریز، پیمان پاکزاد اظهار کرد : اعضا با ارایه معرفی جدید و آثار مطبوعاتی خود، کپی کارت ملی و شناسنامه، سه قطعه عکس سه در چهار و فیش عضویت سالانه خود به مبلغ ۲۰۰ هزار ریال از چهارم خرداد ۹۵ با مراجعه به خانه مطبوعات استان نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنند .

وی با بیان اینکه در صورت عدم ارایه مدارک مورد نیاز عضویت آنها تمدید نمی شود، افزود : معرفی خبرنگاران از رسانه باید حداقل دارای چهار سال سابقه کار باشد و رسانه صادر کننده معرفی نیز حداقل سه سال از مدت صدور مجوز فعالیت آنها بگذرد .

پاکزاد اظهار کرد : خبرنگاران برای بهره مندی از خدمات رایگان درمانی و بهداشتی که مختص خبرنگاران عضو این خانه است باید عضویت خود را تمدید یا عضو خانه مطبوعات آذربایجان شرقی شوند .

وی با اشاره به فعالیت های خانه مطبوعات استان در حدود چهار ماه گذشته، افزود : اهدای بسته سلامت شامل فشارسنج و کیف کمک های اولیه به همراه کمک هزینه سلامت، عقد قرارداد با شهرداری تبریز برای انجام خدمات رایگان درمانی و بهداشتی به خبرنگاران عضو، اعزام بدون هزینه ۶ عضو خانه به عتبات عالیات با قرعه کشی انجام شده، اعزام تعدادی از خبرنگاران به دیدار مقام معظم رهبری در دیدار سالانه به مناسبت قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز، برگزاری دوره های آموزش روزنامه نگاری و برگزاری مجلس گرامیداشت استاد قندی از اساتید بنام روزنامه نگاری ایران در مسجد بلال صدا و سیما از جمله فعالیت های خانه مطبوعات آذربایجان شرقی است .

پاکزاد همچنین خاطر نشان کرد : خانه مطبوعات آذربایجان شرقی همچنین با دستگاه های مختلف فرهنگی و آموزشی رایزنی کرده تا در آینده نزدیک خدمات جدید صنفی و رفاهی به خبرنگاران استان ارائه کند .

وی افزود : امسال تا کنون پنج برنامه فرهنگی و رسانه ای نیز به تصویب هیات مدیره خانه مطبوعات استان رسیده که پس تامین بودجه این برنامه ها، اعلام و در زمان بندی انجام شده برگزار خواهد شد .

وی همچنین آمادگی خانه مطبوعات آذربایجان شرقی را برای برگزاری دوره های تکمیلی روزنامه نگاری در استان اعلام کرد و افزود : به زودی فراخوان کلاس های مقدماتی و تکمیلی برای خبرنگاران و علاقمندان منتشر می شود .

خانه مطبوعات آذربایجان شرقی سال ۸۸ تاسیس شده، در حال حاضر حدود ۲۵۰ عضو دارد و سال دوم سومین دوره فعالیت خود را تجربه می کند .

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵