شهردار تبریز مطرح کرد: پیش‌بینی احداث زیرساخت‌های شهر دوستدار کودک در بودجه سال آینده
شهردار تبریز مطرح کرد: پیش‌بینی احداث زیرساخت‌های شهر دوستدار کودک در بودجه سال آینده

آرمان تبریز-شهردار تبریز گفت: مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری، فضای سبز، مدیریت پسماند، حمل و نقل و ترافیک و ورزش شهرداری تبریز الزامات شهر دوستدار کودک را در دستور کار خود قرار خواهند داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار صبح امروز در جلسه بررسی الزامات و اقدامات مورد نیاز در حوزه شهر […]

آرمان تبریز-شهردار تبریز گفت: مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری، فضای سبز، مدیریت پسماند، حمل و نقل و ترافیک و ورزش شهرداری تبریز الزامات شهر دوستدار کودک را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار صبح امروز در جلسه بررسی الزامات و اقدامات مورد نیاز در حوزه شهر دوستدار کودک اظهار کرد: ظرفیت‌های موجود شهرداری تبریز می‌تواند به محلی برای برگزاری آموزش مدون در حوزه شهر دوستدار کودک تبدیل شود.

وی افزود: بخش‌های مختلف شهرداری تبریز همچون سازمان آتش‌نشانی، اداره کل سلامت، سازمان گردشگری، سازمان سیما و منظر، شرکت باشگاه ورزشی شهرداری و مناطق می‌توانند با هماهنگی آموزش و پرورش در بحث آموزشی شهر دوستدار کودک ورود کنند.

شهردار تبریز با اشاره به توسعه زیرساخت‌های شهر دوستدار کودک گفت: سال آینده برخی از الزامات و زیرساخت‌های شهر دوستدار کودک اجرایی خواهد شد و تا پایان سال جاری نیز می‌توانیم برنامه‌های متعددی اجرا کنیم.

هوشیار با اشاره رعایت الزامات شهر دوستدار کودک در طراحی فضای شهری اظهار کرد: مطالعات اجرایی طرح‌های ایمن‌سازی محیط آموزش، تفریح و تردد کودکان، تأمین روشنایی مدارس و معابر و پارک‌ها، احداث و تجهیز اتاق کودک و مادر، نصب علائم ترافیکی متناسب با کودکان و ایجاد مجموعه تفریحی و فضای بازی سرپوشیده و روباز تا پایان سال انجام شده و تلاش داریم سال آینده بخش عمده‌ای از آن را اجرا کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره‌ها و رویدادهای کودک‌محور گفت: تلاش داریم بخشی از برنامه‌های فرهنگی و جمعی سال آینده در حوزه کودک و نوجوان باشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵