تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
کد خبر : 3125

ممیزی از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی آغاز شد

ممیزی از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی آغاز شد

مهر تبریز: همزمان با ممیزی عملکرد سال ۹۴ شرکت های صنعت برق کشور ، برنامه ممیزی عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی نیز آغاز شد. به گزارش مهر تبریز،در جلسه افتتاحیه این برنامه ممیزی که با حضور اعضای ۲۷ نفره تیم ممیزی از ۱۳ شرکت توزیع نیروی برق استانهای مختلف کشور، مدیر عامل، معاونین

مهر تبریز: همزمان با ممیزی عملکرد سال ۹۴ شرکت های صنعت برق کشور ، برنامه ممیزی عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی نیز آغاز شد.

به گزارش مهر تبریز،در جلسه افتتاحیه این برنامه ممیزی که با حضور اعضای ۲۷ نفره تیم ممیزی از ۱۳ شرکت توزیع نیروی برق استانهای مختلف کشور، مدیر عامل، معاونین و مدیران ارشد شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی برگزار شد،  مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی خرد جمعی در سازمان ها را از مهمترین ویژگی های یک سازمان متعالی قلمداد کرده و با اشاره به اینکه مجموعه مدیران و کارکنان این شرکت با همدلی و صمیمیت و خرد جمعی در خدمت بی منت به مردم تلاش شبانه روزی دارند، این ویژگی ها را  نشأت گرفته از احساس وظیفه بسیار بالا در بین همکاران خود دانسته و در حضور تیم ممیزی از همکاران خود صمیمانه قدر دانی کرد.

یوسف سرافراز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال جاری بنام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب، تامین برق مطمئن به مردم بزرگوار استان و توجه به موضوع بهره وری را از مصادیق اقتصاد مقاومتی دانست که با جدیت تمام از سوی کارکنان این شرکت در سراسر استان انجام میگیرد.

وی همچنین با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی جزو استان های پیشگام و به عنوان یکی از چهار استان پایلوت در اجرای برنامه های مهم اقتصاد مقاومتی از سوی وزارت کشور مطرح شده است، به برنامه های مهم سند تدبیر و توسعه استانداری آذربایجان شرقی نیز اشاره کرد که در حال حاضر بدلیل اثر بخشی بسیار مهم در توسعه، به سایر استان ها نیز تعمیم داده شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود ابراز امید واری کرد که این ارزیابی و ممیزی عملکرد، بتوانند در تبادل تجربیات بین شرکت های مختلف صنعت برق کشور موثر باشد.

در این جلسه همچنین مدیر کل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر و سرپرست تیم ممیزی نیز طی سخنانی ضمن قدر دانی از مدیر عامل و سایل مدیران و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی ، هدف از برنامه ارزیابی و ممیزی شرکت های مجموعه صنعت برق کشور را شکل گیری واحد از شیوه های مختلف اجرای ضوابط و دستور العمل های صنعت برق دانسته و گفت : پر واضح است که شکل گیری نظام مدیریتی صنعت برق ، بر اساس مجموعه آیین نامه ها و دستور العمل هایی است که از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر ابلاغ میگردد لذا رعایت دقیق این دستور العمل ها و قوانین و الزاماتمی بایست ، مورد ممیزی قرار خواهد گیرد .

 مهندس سید اعتضاد مقیمی شناسایی و رفع تمامی عدم انتباق ها ، بازنگری رویه های جاری و مورد نیاز صنعت برق و اطمینان از تحقق و اجرای درست ضوابط در شرکت ها را از دیگر اهداف این ممیزی ها عنوان نمود.

مهندس مقیمی در پایان سخنان خود یکی از مهمترین نتایج برنامه ممیزی را انتقال تجربیات بین مسئولین شرکت های صنعت برق قلمداد کرد.

گفتنی است این برنامه که بر اساس جدول زمانبندی شرکت توانیر صورت میگیرد، صبح روز سه شنبه ۲۷ مهر ماه توسط تیم اعزامی از سوی توانیر آغاز و به مدت سه روز برای پایش و ممیزی عملکرد کلیه واحد های فنی و اداری شرکت، ادامه خواهد داشت.

print

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آب