پایگاه اطلاع رسانی ” مهر تبریز ” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

پروانه ی فعالیت این پایگاه اطلاع رسانی به نام رسمی « مهر تبریز » به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی اعظم نعیمی سنگین، در تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۴به شماره ثبت ۷۷۲۰۳ از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

مهر تبریز وابسته به هیچ حزب و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی سرسپردگی ندارد و صرفا دل در گرو ولایت امر(به عنوان سکان و ستون نظام)، منافع ملی و مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی دارد و به قانون اساسی جمهوری اسلامی سر سپرده است.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت خطیر و پر خطر دست اندرکاران پایگاه خبری مهر تبریز است.

لازم به توضیح است آدرس اینترنتی پایگاه خبری وتحلیلی مهر تبریز  http://www.mehrtabriz.ir می باشد که کار خودرا شروع نموده است.لازم به توضیح می باشد ؛ پست الکترونیکی این سایت Mehrtabriz94@gmail.com می باشد.

 

نحوه تماس با مدیریت ؛ ۰۹۳۷۵۵۲۱۹۲۸

kartabrize@gmail.com