مهر تبریز- همکاران رزمنده و ایثارگر شرکت توزیع نیروی برق تبریز مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، در مراسم تجلیل از همکاران ایثارگر و رزمنده و فرزندان جانبازان این شرکت گفت: مردم سخت کوش و ایثارگر ایران اسلامی همواره در تمامی مراحل حساس تاریخی در صحنه بوده اند و این حس وظیفه شناسی را در هشت سال جنگ تحمیلی به صورت کاملا نمادین به جهانیان نشان دادند.

عادل کاظمی، اذعان داشت: زمانی که با مشکلات و سختی های جامعه امروزی مواجه می‌شویم بهترین کار، رجوع به خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس و حماسه سازی جوانان و دلیر مردان مملکت عزیزمان در آن دوران می باشد و می تواند انرژی فراوانی به جهت روحی و روانی ایجاد نماید و عامل محرکی برای عبور از موانع و مشکلات پیش رو باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز دشمنان اسلام و کشور جنگ دیگری را تحمیل نموده اند و آن جنگ در عرصه اقتصادی می باشد، باید در خدمت رسانی به مردم عزیز بکوشیم تا دشمنان را مایوس و امیدواری به آینده را در دل مردمان این مرز و بوم روشن نگه داریم.

کاظمی با تاکید بر ضرورت صبوری و همدلی مردم ایران، تشریح کرد: ایرانیان به عنوان ملتی صبور و ایثارگر در مقابل سختی‌ها و ناملایمات روزگار در دنیا شناخته شده اند.

در ادامه این مراسم صابر سقندل اصل، مدیر حراست شرکت توزیع نیروی برق ضمن تقدیر از جایگاه والای رزمندگان این شرکت گزارشی در رابطه با وضعیت رزمندگان شرکت و اقدامات صورت گرفته ارائه نمود.

وی ضمن تشکر و سپاس از هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گفت: مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز طبق شیوه نامه، حمایت های لازم را از ایثارگران عزیز به عمل آورده اند.

گفتنی است در این مراسم ۲۱ نفر از همکاران رزمنده و ۷ نفر از فرزندان جانبازان تجلیل شدند.