مهر تبریز-دفتر کنترل کیفیت آب  و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در راستای تحقق اهداف زیست محیطی شرکت و کمک به ارتقاء و بهبود محیط زیست ،‌مفتخر است برای نهمین سال متولی موفق به دریافت گواهینامه آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست کشور شده است .
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،مهندس فخری مدیر آزمایشگاه کنترل کیفیت آب گفت : پایش محیط زیست و شناسائی و اندازه گیری آلودگیهای محیطی مبنای تصمیم گیری در مدیریت زیست محیطی است .
وی اضافه کرد : قضاوت صحیح و برنامه ریزی اصولی جهت رفع مشکلات زیست محیطی بدون اتکاء به اندازه گیریهای مطمئن با کمک سیستم های نوین و توانمند در پایش ممکن نیست .
مدیر آزمایشگاه کنترل کیفت آب افزود : بخشهای مختلف آزمایشگاهی دفتر کنترل کیفیت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و مدرن و به کمک نیروهای متخصص و مجرب و مطابق با آخرین ویرایش روشهای استاندارد آزمون های آب و فاضلاب ، ضمن پایش و کنترل کیفیت آب منابع ، مخازن و شبکه توزیع آب شرب کلانشهر تبریز و سایر شهرهای استان ، همکاری و تعامل بسیار خوبی با سازمان حفاظت محیط زیست استان داشته و نسبت به نمونه برداری و سنجش پارامترهای زیست محیطی براساس آیین نامه و مقررات جاری مشمول طرح اجرای خود اظهاری صنایع اقدام می نماید .
در همین راستا آزمایشگاه کنترل کیفیت آب شرکت با تلاش کلیه همکاران برای نهمین سال متوالی موفق به تمدید و دریافت گواهینامه آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست کشور گردد.