مهر تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: قدرشناس جامعه ایثارگری هستیم و دیدار با والدین مکرم شهدا و همسران و فرزندان آنها موجب دلگرمی و شادی دو چندان در مسئولان است.
به گزارش خبرگزاری آریا، مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی در نشست صمیمی با عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: از اینکه شخصی با شناخت و آگاهی از وضعیت جامعه ایثارگری استان عهده‌دار مسئولیت خادمی شهدا و ایثارگران شده است، بسیار خرسندیم.
وی با بیان اینکه تنوع خدمات در بنیاد به علت گستردگی و جامعیت سازمان در تمامی امور بسیار زیاد است، افزود: بنیاد با تکریم و تعظیم والدین مکرم شهدا و ایثارگران، همسران و فرزندان و خانواده‌های مکرم‌شان در تمامی برهه‌های زمانی جامعیت خدمات و مسئولیت ها را در برنامه کاری خود دارد.
خدابخش افزود: دریافت خدمات خاص همچون امور مربوط به تحصیل، اشتغال، مسکن و درمان جامعه هدف بنیاد، فعالیت حوزه‌های کاری بنیاد را بسیار خطیر ساخته است.
وی افزود: در حل مشکلات جامعه ایثارگری و ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات یاری‌رسان بنیاد هستیم و این امر باعث افتخار و مباهات است.
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران جز برنامه های استانداری است، تصریح کرد: قدرشناس جامعه ایثارگری هستیم و دیدار با والدین مکرم شهدا و همسران و فرزندان آنها موجب دلگرمی و شادی دو چندان در مسئولان است.
عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در ادامه بیان کرد: با تمام توان در خدمت خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم تا بتوانیم گوشه‌ای از ایثار این عزیزان را ارج نهیم.