به گزارش  خبرنگار ما در تبریز، اکبر فرزین مقدم، با اشاره به جزئیات برگزاری آیین افتتاحیه گفت: مراسم افتتاح این نمایشگاه با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی فردا  پنج شنبه ۱۰ آبان ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن شمس نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی با اشاره به استقبال گستره فناوران و صاحبان ایده از برگزاری این نمایشگاه گفت: خوشبختانه امسال شاهد استقبال چشمگیر فناورانی از ۲۷ استان کشورمان در این نمایشگاه هستیم.

وی گفت: طی روزهای گذشته مراحل غرفه بندی در سالن های امیرکبیر و پروین اعتصامی آغاز شده است و در حال حاضر فناوران شرکت کننده در نمایشگاه در حال تحویل غرفه ها و جایابی هستند.

فرزین مقدم خاطرنشان کرد: همزمان با این نمایشگاه شاهد برگزاری جشنواره ربع رشیدی نیز هستیم که مراحل اولیه داوری در حال حاضر در حال انجام است و از روز دوم نمایشگاه داوری حضوری نیز انجام خواهد شد.

وی ضمن دعوت از فعالان عرصه فناوری ، دانشگاهیان، صنعتگران و سرمایه گذاران برای حضور فعال در این نمایشگاه گفت: حضور عموم مردم در این مراسم و بازدید از نمایشگاه آزاد است.

وی خاطرنشان کرد: ششمین نمایشگاه نوآوری  و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 از ۱۰ تا ۱۴ آبان ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱  در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برای بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.