مهر تبریز-با حضور هنرمندان برجسته رشته های موسیقی، خوشنویسی و نگارگری از پوستر «دومین جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه»، «کنگره ملی علمی هنری میرعلی تبریزی» و «جشنواره ملی نگارگری با محوریت بزرگداشت سلطان محمد تبریزی» رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛با حضور هنرمندان برجسته رشته های موسیقی، خوشنویسی و نگارگری از پوستر «دومین جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه»، «کنگره ملی علمی هنری میرعلی تبریزی» و «جشنواره ملی نگارگری با محوریت بزرگداشت سلطان محمد تبریزی» رونمایی شد.

​در این مراسم، محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، با ارائه آمار و عملکرد این اداره در دهه‌های اخیر در حوزه فرهنگ و هنر، از هنرمندان همراه این جریان فرهنگی و هنری اصیل قدردانی کرد.

در ادامه کله‌جاهی، هنرمند برجسته خوشنویسی استان، ضمن تشکر از توجه ویژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در همراهی با هنرمندان و حضور در مراسم و برنامه‌های برگزار شده و حمایتهای ویژه وی، خواهان تسری این نگاه به کل مسئولین استانی شد.

محمدپور در این آیین ضمن اعطای ابلاغیه و حکم دبیری جشنواره‌های مذکور به غلامرضا میرزازاده به عنوان دبیر دومین جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه، یونس نصیری به عنوان دبیر کنگره ملی علمی هنری میرعلی تبریزی واضع خط نستعلیق و رحیم چرخی به عنوان دبیر جشنواره ملی نگارگری از پوسترهای این جشنواره‌ها به همراه هنرمندان رونمایی کرد.