مهرتبریز-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی از واریز عیدی مستمری‌بگیران این صندوق در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛محمد نظری در جمع مردم روستای خاصبان ایلخچی با بیان اینکه امروز در مجموع عیدی ۹۳ هزار مستمری بگیران صندوق شامل مستمری‌بگیر بازنشسته، مستمری‌بگیر از کارافتاده و مستمری‌بگیر بازمانده در سراسر کشور به حساب شان واریز شده، اظهار داشت: ۱۵ هزار و ۲۴۲ خانوار از مستمری بگیران صندوق مربوط به استان آذربایجان شرقی هستند.

وی همچنین مبلغ واریزی به حساب مستمری بگیران از بابت عیدی سال ۹۸ را ۴۰۰ هزار تومان و در مجموع ۳۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: کسانی که مستمری شان در نیمه اول سال برقرار شده، عیدی کامل و مستمری بگیرانی که احکام شان در نیمه دوم سال صادر شده ۲۵۰ هزار تومان عیدی دریافت کرده اند.

شایان ذکر است در برنامه میز خدمت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و روستاییان که عصر امروز در روستای خاصبان شهرستان اسکو برگزار شد، مدیر و کارشناسان صندوق از نزدیک در جریان مشکلات بیمه ای روستاییان قرار گرفته و نسبت به حل و ارایه راهنمایی های لازم اقدام کردند.