مهر تبریز-فرمانده حوزه سه شهید جوادی حسینی از برگزاری نشست دهه فجر فاطمی انقلاب اسلامی در ایام الله دهه مبارک فجر به همت حوزه سه شهید جوادی حسینی خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ جلیل باحجب با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران قرار داریم گفت: در طول چهار دهه گذشته اقدامات بسیار خوبی در بخش های علمی، فرهنگی، ورزشی و … صورت گرفته که باید در دهه مبارک فجر این اقدامات بخوبی بیان شود.

وی ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با تمام توان سعی کرده اند که جلوی پیشرفت و استقلال و آزادی کشورمان بگیرند، اما مردم ایران اسلامی با همت و تلاش خود توانسته اند در این چهل سال در برابر دشمنان نظام و اسلام ایستادگی کنند.

فرمانده حوزه سه شهید جوادی حسینی ادامه داد: دشمن قصد دارد تا با هجمه های سنگین و ایجاد جنگ روانی به ارزش های انقلاب ضربه وارد کند و در این شرایط وحدت و انسجام بین مردم و مسوولان نقش مهمی در خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب دارد.

جلیل باحجب در ادامه سخنان خود با اشاره به حضور پرشکوه و حداکثری مردم کشورمان در صحنه‌های سرنوشت‌ساز دوران انقلاب، تاکید کرد: ملت قهرمان ایران به کوری چشم دشمنان نظام و انقلاب، جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را با شکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد کرد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری نشست دهه فجر فاطمی انقلاب اسلامی به همت حوزه سه شهید جوادی حسینی خاطر نشان کرد:به دلیل تقارن دهه فجر امسال با ایام فاطمی (س) این نشست با حضور بسیجیان و علاقمندان روز پنج شنبه ۱۸ بهمن از ساعت ۱۰:۳۰ در سالن آمفی تئاتر سازمان عون بن علی برگزار می شود.