مهر تبریز-سفیر فلسطین گفت: دو پرچم اسلام و فلسطین بر هر وجب از خاک آزاد شده فلسطین برافراشته خواهد شد.
به گزارش مهر تبریز به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، سفیر فلسطین در بازدید از نمایشگاه اقتدار نیروهای مسلح گفت:بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سفارت رژیم صهیونیستی به سفارت فلسطین تبدیل شد و همه آزادگان جهان خواستار آزادی خاک فلسطین شدند و امروز ملت ایران در کنار ملت فلسطین علیه سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش می کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع «صلاح زواوی» سفیر دولت فلسطین و مقدم السفرای نمایندگی‌های دیپلماتیک تهران در جمع سفرا و وابستگان نظامی در محل  نمایشگاه دستاوردهای دفاعی در مصلی امام خمینی(ره)، اظهار داشت: ملت ایران ملتی دلاور و کشوری متمدن قدرتمند هستند و من به همه آنها درود میفرستم.
وی افزود ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) تخت و تاج شاه که نوکر آمریکا بود را نابود کردند و بعد از ایشان آیت الله خامنه ای ایستادگی کردند و دو پرچم ایران و فلسطین را برافراشتند.
وی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سفارت رژیم صهیونیستی به سفارت فلسطین تبدیل شد و همه آزادگان جهان خواستار آزادی خاک فلسطین شدند و امروز ملت ایران در کنار ملت فلسطین علیه سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش می کنند.
سفیر فلسطین با اشاره به جنگ تحمیلی اظهار داشت: جنگ ظالمانه ای که هشت سال به ملت ایران تحمیل شد؛ تلاشی مایوس کننده برای به عقب انداختن آزادی فلسطین بود.
وی افزود: صهیونیست ها ودونالد ترامپ تلاش می کنند با توطئه، ایران را به زمان شاه برگردانند که البته موفق نخواهند شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: دو پرچم اسلام و فلسطین بر هر وجب از خاک آزاد شده فلسطین برافراشته خواهد شد.