مهرتبریز-سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران را چشم اندازی وسیع بر ظرفیت های گردشگری کشور، عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ “فرشاد رستمی” ضمن بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، بزرگترین رویداد تخصصی کشور در حوزه صنعت گردشگری است، اظهار داشت: این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا فعالان صنعت گردشگری با ایجاد تعامل و ارتقاء دانش تخصصی خود در این حوزه بتوانند گام های منسجمی را در راستای توسعه این صنعت در کشور بردارند.

رستمی در ادامه با اشاره به اینکه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با رویکرد ایجاد تعامل بیش از پیش بخش خصوصی و دولتی برگزار می شود، گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با حضور متمرکز و گسترده استان‌ها همراه است که با مشارکت بخش خصوصی فرصت مناسبی برای بهره مندی از ظرفیت های نوین گردشگری هر استان فراهم شده است.

سرپرست معاونت گردشگری استان با اشاره به اجرای برنامه های متنوع جانبی و تخصصی تدوین شده پیرامون دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران، ادامه داد: تدوین صد برنامه جانبی و تخصصی پیرامون نمایشگاه گردشگری تهران رویدادی منحصر به فرد محسوب می‌شود که به واسطه آن فعالان حوزه گردشگری می‌توانند ضمن شرکت و ارائه ظرفیت‌های خود، در راستای تبیین روش‌های جامع و نوین این حوزه مشارکت داشته باشند.

رستمی در پایان با اشاره به برنامه ریزی مناسب برگزاری نمایشگاه در سال جاری، تخصیص فضای متمرکز و گسترده برای استان‌ها در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران را  سیاستی کاربردی در راستای نیل به اهداف توسعه متناسب گردشگری کشور و حفظ اعتدال میان استان ها توسط معاونت گردشگری کشور و اداره کل تبلیغات و بازاریابی گردشگری عنوان کرد.