مهرتبریز-به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ، فرماندار شهرستان هریس ، امام جمعه ، خانواده های معظم شهدا و تعدادی از اهالی شهر بخشایش از پروژه جدا سازی آب شرب بخشایش بهره برداری شد .

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ، فرماندار شهرستان هریس ، امام جمعه ، خانواده های معظم شهدا و   تعدادی از اهالی شهر بخشایش از پروژه  جدا سازی آب شرب بخشایش  بهره برداری شد .
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مهندس زحمتی مدیر امور آب و فاضلاب هریس در مراسم بهره برداری از پروژه جدا سازی آب شرب بخشایش طی سخنانی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر با اشاره به اجرای طرح جدا سازی گفت : این طرح به منظورافزایش رضایتمندی شهروندان عزیز و همچنین صرفه جویی در مصرف آب تصفیه شده  و توسط شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی اقدام به بررسی و مطالعه طرح مذکور شده و در نتیجه نسبت به اجرای  عملیات پروژه جدا سازی آب شرب شهر بخشایش اقدام نموده و هم اکنون به برکت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مردم عزیز و مسئولین محترم به بهره برداری می رسد.
ایشان همچنین با اشاره اقدامات مطلوب شرکت استان ، در خصوص مشخصات طرح گفت : طول لوله گذاری این طرح بطول ۱۳۵۰ متر با قطر ۱۱۰ میلیمتر از جنس پلی اتیلن بوده و در حال حاضر یک ایستگاه توزیع آب در سطح شهربا هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد ریال از محل طرحهای جاری برای آن احداث شده است .
وی در ادامه افزود : این طرح برای اولین بار در استان آذربایجان شرقی در شهر بخشایش از توابع شهرستان هریس بصورت پایلوت اجرا شده و شهروندان عزیز می توانند با تهیه کارت الکترونیکی  و با مراجعه به ایستگاه توزیع آب نسبت به تامین آب شرب تصفیه شده مصرفی خود اقدام نمایند .
در ادامه مراسم طی سخنانی فرماندار منطقه و امام جمعه بخشایش از اقدامات شایسته مهندس ایمانلو مدیر عامل آب و فاضلاب استان و پرسنل زحمتکش شرکت در امر آبرسانی به منطقه تشکر و قدردانی نمودند .
لازم به ذکر است آب شرب مصرفی این ایستگاه ها از طریق یک باب تصیفه خانه آب به روش نوین  RO  تامین می شود .