مهر تبریز- حجت الاسلام والمسلمین حکمتعلی مظفری رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی ، آقای موسی خلیل الهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز، مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و مهندس داور نامدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرکدام با غرس نهال در محوطه دادگستری هفته منابع طبیعی و روز درختکاری را گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حجت الاسلام والمسلمین حکمتعلی مظفری در حاشیه این مراسم با تأکید بر ضرورت قدر دانستن گیاهان و درختان که مایه‌ برکت زندگی بشر هستند، گفت: همه مردم و مسئولان باید در حفظ فضای سبز به‌ ویژه فضای سبز جنگل‌ها و مراتع، به‌عنوان یک وظیفه کوشا باشند.
وی ضمن تشکر از زحمات رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان افزود: هفته منابع طبیعی و روز درختکاری فرصت بسیار مناسبی برای فرهنگ‌ سازی حفظ عرصه های جنگلی است که باید از این فرصت نهایت استفاده را برد.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه حفاظت از منابع طبیعی نیازمند مشارکت همه مردم و مسئولان است افزود: همه ما به درختان ، منابع طبیعی و جنگل نیاز داریم و هر کاری که انسان برای حفظ منابع طبیعی انجام بدهد منفعت و سود آن به خودش برمی گردد.