مهر تبریز-بازی تماشاگرپسند و فنی از هر دو تیم شاهد بودیم و بازی، زیبایی یک فینال تمام عیار را داشت. سرنوشت قهرمان در اصفهان مشخص خواهد شد و مس نیز با تمام توان برای قهرمانی پا به اصفهان خواهد گذاشت.

به  گزارش خبرنگار ما؛ مدیرعامل مس ورزقان گفت:هواداران آذربایجان از بهترین ها هستند و فرهنگ مردم شریف استان را در این بازی نمایندگی کردند. پرشورهای آذربایجان ما را تنها نگذاشتند و یکصدا تیم خود را حمایت کردند و پاسخی بجز قهرمانی برایشان نداریم و همه تلاش خود را برای این مهم خواهیم کرد. هواداران تیم محبوب تراکتورسازی تبریز نیز ما را در این دیدارها شرمنده کرده اند و حمایت آنها بی نظیر بود.

 نجفی در ادامه گفت: حمایت مسئولان شهرستان ورزقان و مدیران ارشد مس و مجتمع مس آذربایجان و بالاخص حجت الاسلام دکتر آل هاشم، امام جمعه محبوب تبریز در این دیدار موجب فخر باشگاه مس است و امیدواریم بتوانیم با عملکرد خود در همه جوانب پاسخگوی محبت آنها باشیم.

 وی در پایان گفت: هدفی جز قهرمانی برای ما مصور نیست. انشالله جام قهرمانی را در اصفهان بالای سر می بریم و جشن قهرمانی را با حضور مردم شریف ورزقان و استان برگزار خواهیم کرد.