مهر تبریز-با حضور جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان تبریز، جمعی از فعالان صنعت چرم و کفش و مشتریان، دفتر مرکزی گروه تولیدی کفش ام پی در پاساژ جواهر تبریز افتتاح و راه اندازی شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در آئین افتتاحیه دفتر مرکزی گروه تولیدی کفش ام پی، جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان تبریز با ابراز خرسندی از افتتاح این دفتر گفت: برای نهادینه سازی فرهنگ استفاده از کالای ایرانی افتتاح و راه اندازی دفاتر فروش و عرضه تولیدات داخلی می تواند بسیار موثر باشد.
وی با تاکید بر عرضه کفش های باکیفیت با قیمت مناسب برای رفاه حال مشتریان، افزود: گروه تولیدی کفش ام پی یکی از برندهای خوب صنعت کفش تبریز می باشد که انصافا کفش های چرمی باکیفیت و با قیمت مناسب با مدل های مشتری پسند تولید و عرضه می کند.
نادر محمدپور توانا مدیر تولیدی کفش ام پی نیز در این مراسم با تقدیر و تشکر از حضور رئیس اتحادیه کفاشان تبریز گفت: هدف از افتتاح و راه اندازی دفتر و فروشگاه، ارایه و عرضه تولیدات به صورت مستقیم برای شهروندان فهیم می باشد.
وی افزود: امیدواریم بتوانیم با عرضه تولیدات باکیفیت و مدل های متنوع مشتری پسند، ضمن معرفی برند صنعت کفش تبریز در خدمت خریداران عزیز هم باشیم.
شایان ذکر است: دفتر و فروشگاه کفش ام پی با بریدن روبان افتتاح و همچنین به همین مناسبت کیک افتتاح نیز بریده شد.
فروشگاه گروه تولیدی کفش ام پی (MP) در محل تبریز، میدان دانشسرا، پاساژ جواهر، طبقه همکف پلاک ۱۴۶ قرار دارد و آماده عرضه انواع کفش مردانه کلاسیک و مجلسی مردانه می باشد.