مهر تبریز-مدیر جمعیت ایثارگران آذربایجان شرقی هدف از سفر به لرستان را دیدار با مردم این استان بیان کرد و گفت : به همراه مدیرعامل جمعیت ایثارگران جمهوری اسلامی ایران ، معاونین و مدیران ارشد ستادی توفیق داشتیم که به استان لرستان سفر کنیم بیشترین هدف ما دیدار با مردم خونگرم لرستان و بازدید از زیرساخت ها و بررسی خسارات های وارده به این استان سیل زده است .

کریم سامبُرانی اظهار داشت : جهت بازدید از خسارت های وارده به بخش پاپی از توابع شهرستان خرم آباد آمده ایم؛ امید است بتوانیم کوچکترین اثری انسانی و نوع دوستانه در این بخش داشته باشیم .

این مسئول طرح های عمرانی کلانشهر تبریز تصریح نمود : به روستاهای فراوانی در بخش پاپی سرکشی شد و از نزدیک خسارات وارده را مشاهده کردیم، جاهایی که راه دسترسی داشت با خودرو در خدمت دوستان بودیم اما مسیر روستاهای در حاشیه راه آهن را با درزین طی کردیم .

وی خاطرنشان ساخت : در بازدید میدانی از روستاها متوجه شدیم که مشکل اصلی مردم بخش پاپی راههای ارتباطی و دسترسی آنهاست و اکنون هم مسئله منازل مسکونی به مشکلاتشان اضافه شده زیرا بیشتر منازل در اثر سیل به حالت تخریب یا نیمه تخریب درآمده اند .

کریم سامبُرانی ادامه داد: بیشتر راهها مشکل خاصی ندارند و با مساعدت دولت و پشتکار مردم می شود با کمترین هزینه و کار چند روزه با گریدر بهسازی شوند .

وی افزود : عمران و آبادانی در هر شهر و روستا زمانی اتفاق می افتد که مردم و مسئولین آن دیار با هم همدل و همزبان شوند فقط در این صورت است که می توان به امکانات و زیرساخت های مطلوب دست پیدا کرد .

مدیر جمعیت ایثارگران آذربایجان شرقی اذعان داشت : خوشبختانه بخش پاپی بخشدار جوان، همراه، پای کاری و با انگیزه ای دارد مردم در مسئله سیل از آقای علی اکبر جاهد بسیار راضی هستند و امیدوارم همدوش با آقای جاهد برای عمران بخش پاپی قدم بردارند .

کریم سامبُرانی بیان داشت:طی بازدیدی که از مناطق بخش پاپی انجام گرفت به این نتیجه رسیده ایم زمانی این بخش به پیشرفت و امکانات می رسد که از بخشداری به فرمانداری تبدیل شود تا بودجه مستقیم در اختیارش قرار گیرد .