مهرتبریز- بهروز شریف معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از توزیع ۱۸ هزار و ۵۰۰ کیسه همیان مولا بین خیران و مراکز نیکوکاری استان خبر داده و گفت: این طرح به تاسی از سیره امام علی(ع) برای تأمین سبد غذایی نیازمندان اجرا می شود.

وی افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند جیره خشک موردنیاز برای حمایت از نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را داخل کیسه‌ها قرار داده و تحویل امدادگران این نهاد دهند تا در بین جامعه هدف تحت حمایت توزیع شود.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اظهار داشت: کیسه همیان مولا در محافل و مجالس، مساجد و درب منازل توزیع می شود.

وی با اشاره به برنامه های کمیته امداد در ماه رمضان با شعارهای «جشن رمضان» و «ماه بندگی ماه بخشندگی» گفت: طرح اکرام ایتام، محسنین، اطعام و افطار نیازمندان، همیان مولا و مفتاح الجنه ازجمله طرح‌های مشارکتی این نهاد است که اجرای آنها در ماه مبارک رمضان از اهمیت خاصی برخوردار است.

شریف با بیان اینکه رمضان ماه ضیافت الهی، فرصت ارزشمندی برای کمک به نیازمندان و دستگیری از محرومان است افزود: مردم نیک اندیش استان می توانند با استفاده از کد آنی پرداخت #۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و نرم افزار موبایلی سنا هر گونه کمک های خود به نیازمندان و مددجویان را بصورت الکترونیکی پرداخت کنند.

print