مهرتبریز-شهردار منطقه ۶ تبریز از آغاز اجرای «طرح استقبال از مهر» در آستانه مهر ماه و بازگشایی مدارس در این منطقه خبر داد.

مهرتبریز-شهردار منطقه ۶ تبریز از آغاز اجرای «طرح استقبال از مهر» در آستانه مهر ماه و بازگشایی مدارس در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما ؛ سامان احمدزاده گفت: طرح استقبال از مهر ماه با آسفالت ریزی و لکه گیری معابر اطراف مدارس آغاز شده و تا آخر شهریور ماه با ارائه خدمات تنظیف و بهسازی فضای سبز و… ادامه خواهد یافت.

وی افزود: این طرح در راستای تدابیر دکتر ایرج شهین باهر، شهردار کلانشهر تبریز در آستانه شروع مدارس اجرا می شود.

احمدزاده خاطرنشان کرد: طرح استقبال از مهر با هدف ارتقاء سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی سطح حوزه، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی در سطح منطقه، مشارکت پذیری دانش‌آموزان در مباحث شهری، زیباسازی، ایمنی معابر، بهسازی فضای سبز و زیباسازی محیط‌های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی آغاز شده است.

شهردار منطقه ۶ تبریز اذعان داشت: براساس این طرح، عملیات تنظیف و پاکسازی مدارس و گلکاری و درختکاری محوطه داخل مدارس، پاکسازی و شست‌وشوی جوی آب و رنگ‌آمیزی جداول معابر اطراف مدارس، لکه گیری و آسفالت ریزی و احداث سرعت گیر و خط کشی در محدوده مقابل و اطراف مدارس توسط همکاران معاونت های عمران، خدمات شهری و واحد فضای سبز و زیباسازی از ۱۶ تا ۲۸ شهریور انجام خواهد شد.