مهرتبریز- سنگ مزارهای فرسوده و آسیب دیده در فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت تبریز ترمیم و در صورت نیاز به تعویض با شناسایی و ثبت مشخصات در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگارما ازتبریز؛ ​قبل از ظهر امروز چهارشنبه ۱۱تیر عباس پورحسن مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی به اتفاق اعضای کار گروه گلزارهای مطهر شهدا از قطعه دو گلزار مطهر شهدای وادی رحمت تبریز بازدید کرد.

در ادامه ضمن برگزاری جلسه ای با فرخ جلالی مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز مقرر شد سنگ مزارهای فرسوده و آسیب دیده در فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت ترمیم و در صورت نیاز به تعویض در چند روز آینده اقدام گردد.

در این جلسه مقرر شد در جهت تکریم فرهنگ ایثار و شهادت و کسب رضایت خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و دلسوزان و فعالان این عرصه ، مزار های مطهر شهدا که به مرور زمان و همچنین تاثیرات آب و هوایی جوی و همچنین بعضا دراجرای طرح مسقف سازی آسیب دیده اند ترمیم و تعویض گردیده و طرح تعویض سنگ مزارها و اجرای ساماندهی و مناسب سازی بعد از تصویب طرح به مرحله اجرا گذاشته شود.

همچنین در این جلسه مقرر شد مزارهایی به نام شهدای جاوید الاثر تخصیص و یادمانی به نامه هر کدام از این بزرگواران در محل نصب گردد.

لازم بذکر است مزارهای نیازمند ترمیم شناسایی و با ثبت مشخصات در دستور کار اقدام قرار گرفت.

print