به گزارش مهر تبریز، یعقوب هوشیار شهردار منطقه پنج تبریز با اعلام این مطلب گفت: به منظور فراهم ساختن فضایی برای تعمیر و سرویس کاری اتوبوس‌های شرکت واحد توقفگاهی در مسیر شرق تبریز طراحی شده است.

وی افزود : این پروژه یکی از نیازهای اساسی شرکت واحد اتوبوسرانی بود تا در اسرع وقت به نیازهای سیستم حمل و نقل عمومی شهر جهت تعمیر ، خدمات رسانی نمایند.

هوشیار تصریح کرد : توقفگاه اتوبوسرانی شرق تبریز با هدف تمرکز زدایی توقف ناوگان حمل و نقل اتوبوس‌ها در میدان آذربایجان  و همچنین رعایت پدافند غیر عامل احداث شده است .

شهردار منطقه پنج تبریز در ادامه با بیان اینکه با افتتاح این پروژه از میزان تردد اتوبوسهای میدان بسیج در معابر کاسته می شود گفت : با بهره برداری از توقفگاه اتوبوسرانی شرق تبریز بخش از اتوبوسهای شرق ، شمال شرق و جنوب شرق ناوگان شرکت واحد در این محل جهت تعمیر استقرار خواهند یافت .

هوشیار با اشاره به اینکه مساحت پروژه ۲ هکتار است گفت : توقفگاه اتوبوسرانی شرق تبریز شامل ساختمان اداری به مساحت ۱۳۰ متر مربع ، سکوهای تعمیر و چاله های سرویس کاری می باشد که برای این پروژه ۱۰ میلیارد  ریال هزینه شده است .

print