به گزارش مهر تبریز،یوسف زمانی  با بیان این مطلب افزود: این تعداد از مددجویان از ۱۵ تا ۲۲ آبان ماه سال جاری به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
وی با تاکید به اینکه مددجویانی که تاکنون به زیارت حرم امام رضا(ع) مشرف نشده اند در اولویت اعزام قرار دارند تصریح کرد: افراد کهنسال زن بالای ۵۵ سال و مرد بالای ۶۰ سال در اولویت اعزام به مشهد مقدس هستند.
زمانی با دعوت از خیرین برای مشارکت در این امر خیر خاطرنشان کرد: بیایید یاری گر کسانی باشیم که در حسرت زیارت مانده اند و همه باید همت کنیم تا این کاروان به موقع و در تاریخ اعلام شده به مشهد مقدس اعزام شود.
وی اظهار کرد: این نهاد در راستای کمک به افراد نیازمند و ضعیف جامعه با استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران اقدام به اجرای طرح شوق زیارت به منظور اعزام سالمندان به مشهد مقدس می کند.
زمانی با بیان اینکه ایجاد نشاط روحی و روانی زائران امام رضا(ع)، تقویت باورهای دینی، ارج نهادن به خانواده های نیازمند و سمت و سو بخشیدن به کمک خیرین از جمله اهداف این طرح است خاطر نشان کرد: خیران می‌توانند با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد#۰۴۱*۱*۸۸۷۷* با وارد کردن مبلغ و یا شماره حساب ۰۱۰۵۵۸۳۱۳۲۰۰۱ نزد بانک ملی شعبه تبریز قابل واریز در تمامی شعب استان کمک‌های خود را پرداخت کنند.
مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان با اعلام اینکه شرایط لازم برای سفری ایمن و آرام مهیا شده است، گفت: اعزام زائران با اتوبوس بوده و به مدت ۳ شب و ۴ روز در مشهد مقدس حضور خواهند داشت.

print