به گزارش مهر تبریز، علیرضا زبردست مدیرعامل سازمان خدمات موتوری با اعلام این خبر، گفت: به منظور سهولت تردد در مسیر کشارگاه صنعتی شهرداری تبریز و نیز سهولت تردد ساکنان دهستان تازه کند که در این مسیر قرار دارند جاده ای به طول ۱۳۰۰ متر و عرض ۱۸ متر و در ۲ باند به صورت رفت و برگشت توسط سازمان خدمات موتوری احداث شد.

وی افزود:با استقرار کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز در این منطقه و افزایش چند برابری تردد خوردوهای سبک و سنگین در مسیر ورودی دهستان تازه کند احداث جاده ای مناسب در این مسیر را ضروری می ساخت.
زبردست گفت:در این راستا اکیپهای عملیاتی و اجرایی سازمان خدمات موتوری با حضور شبانه روزی در این منطقه توانستند با عملیات خاکبرداری ، خاک ریزی ، زیرسازی و نهایتاٌ آسفالت کاری ۲ باند اصلی این مسیر، نسبت به این امر مهم اهتمام ورزیده و این پروژه مهم را به سرانجام برسانند.
زبردست ادامه داد:این جاده دسترسی به جهت شریانی و مواصلاتی بودن یکی از مهمترین مسیرهای بخش خسروشاه محسوب می شود چراکه علاوه بر واقع شدن در مسیر چند روستای تابعه این بخش و ضرورت سهولت تردد ساکنان این منطقه در آن ، بهترین مسیر برای ورود و خروج خودروهای سبک و سنگین کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز، شرکتها و کارخانجات پیرامونی نیز محسوب می شود.
وی همچنین در این زمینه از همکاری کلیه مسئولین محلی از جمله بخشداری خسروشاه و دهیاری دهستان تازه کند در اجرای این پروژه تقدیر و تشکر کرد.

 

print