به گزارش مهر تبریز،سرهنگ پاسدار  “رضا اصلانی فر ” گفت : بدنبال گزارش مردمی با مرکز فوریت های پلیسی با ۱۱۰،مبنی بر اینکه دختر جوانی قصد پرت کردن خود به سد علویان این شهرستان را دارد، بلافاصله گشت پاسگاه ۳ به سراکیپی استوار کریمی  به محل اعزام شد.
وی افزود:تا رسیدن مامورین به محل،  دختر جوان خود  را به آب پشت سد انداخته و در حال غرق شدن بود که بلا فاصله استوار کریمی با فداکاری و از خود گذشتگی بطوریکه غرق مامور نیز متصور بود برای نجات جان دختر، خود را به آب سد انداخته و با اقدامی شجاعانه و مهارت خاص وی را به حاشیه سد رسانده و با انجام کمک های اولیه دختر جوان را از مرگ حتمی نجات می دهد.
فرمانده انتظامی مراغه تصریح کرد:در بررسی های صورت گرفته توسط مشاورین این فرماندهی مشخص شد دختر  ۱۷ ساله  با خانواده خود دچار اختلاف شده و با کرایه کردن تاکسی خود را به بالای سد علویان مراغه رسانده و قصد خودکشی می کند.
این مقام مسئول با بیان اینکه دختر جوان پس از نجات از مرگ حتمی به آغوش خانواده بازگشت عنوان داشت:در این حادثه که با موجی از شادمانی و اشک شوق همراه بود خانواده این فرد از اقدام شجاعانه این مامور وظیفه شناس پلیس تقدیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت:این اقدام شایسته مامور وظیفه شناس پاسگاه ۳ شهرستان، نشان از روحیه ایثارگری پلیس نسبت به شهروندان است و نیروی انتظامی به داشتن چنین نیروهای متعهدی به خود می بالد.

print