به گزارش مهر تبریز، سعید توکلی، در اولین نشست هم اندیشی با مسئولین منطقه ۸ عملیات از آمادگی کامل این شرکت برای عبور از فصل سرما خبر داد و گفت: شرایط سخت زمستان را با محدودیتها سپری کردن کار مشکلی است ولی علیرغم تنگناهای موجود، سالهای پیش، موفق شدیم سردترین فصول سال را با سرافرازی و تلاش تک تک همکاران ستادی و مناطق عملیاتی پشت سر گذاریم.
توکلی افزود: تلاش و کوشش کارکنان مناطق عملیاتی تاثیر بسزایی در افزایش میزان انتقال و فشار گاز دارد و این نشان از آمادگی تمامی پرسنل بمنظور انجام وظیفه و خدمت رسانی به ملت شریف می باشد.
وی اظهارداشت: برای اینکه بتوانیم شرکت را به جایگاه واقعی برسانیم باید خودمان را به سازمان نزدیک نموده و با سعی و تلاش چندین برابر ، برای بهبود شرایط، گامهای مهم و اثر بخش برداریم چرا که هر کاری که انجام می دهیم منتظر نتیجه بلند مدت آن هستیم.
توکلی بیان داشت: اگر کارها به صورت مشارکتی انجام شود، کمتر با مشکل مواجه می شویم و با همفکری و تعامل می توان تنش ها را در سازمان به حداقل رسانید و بایستی تهدیدهای سازمان شناسایی و با تصمیم های هوشمندانه به فرصت های بهبود، تبدیل شود که این امر، تنها با کار گروهی و تیمی می تواند محقق شود. مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران تصریح نمود: باید سیاستها و برنامه های سازمان به نحوی تنظیم شود که کمترین هزینه را برای بیت المال داشته و مجموعه فراهم نماییم .همچنین در این جلسه یداله بایبوردی، مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز، با ارائه گزارشی از فعالیتها انجام یافته سال جاری، بررسی و رفع مشکلات تاسیسات و مراکز بهره برداری منطقه را خواستار شد و افزود: در سال گذشته موفق شدیم با همت همگانی و به لطف پروردگار متعال به تعهدات داخلی و خارجی خود عمل نموده و زمستان سال گذشته را با حرکت و تلاش بسوی پیشرفت و ترقی سپری نماییم.
بنابراعلام این گزارش، پایان نشست با پرسش و پاسخ حاضرین همراه بود و مسئولین منطقه موانع و چالشهای موجود در واحد های مورد نظر خود را از نزدیک به صورت کاربردی و ملموس تر در میان گذاشته و مورد بحث و بررسی قراردادند.
لازم به ذکر است که قبل از جلسه، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران و همراهان و مسئولین منطقه از تأسیسات تقویت فشار گاز تبریز بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان کار قرار گرفته و همچنین با کارکنان آن به گفتگو پرداختند.

print