به گزارش مهر تبریز، دکتر صادق نجفی در جمع کارگران و پاکبانان شهرداری تبریز با بیان این مطلب، اظهار داشت: در جلسه ای که با بازاریان و کسبه تبریز داشتم یکی از عمده ترین دلایلی که اصناف محترم را ترغیب به دیدارکرده بود، تقدیر از تمیزی شهر به ویژه در ایام محرم بوده است.

وی ادامه داد: در واقع این تقدیر و تشکر از شخص من نبود بلکه از کسانی بود که در راستای آراستگی و پاکی شهرمان بی دریغ در حال فعالیتند.

شهردار تبریز در ادامه سخنان خود با اشاره به تصویب لایحه یکسان‌سازی وضعیت قراردادی کارگران و کارکنان شهرداری تبریز، این حرکت  را گام بلند شهرداری تبریز در ایجاد تحول اساسی در حوزه نیروی انسانی توصیف و خاطرنشان کرد: پیگیری مطالبات و مشکلات کارگری، دغدغه مهم شهرداری و شورا است؛ تصویب این لایحه یکسان‌سازی، در همین راستا نقش موثری در همسان‌سازی حقوق و مزایای گروه‌های کاری خواهد داشت.

وی اضافه کرد: با تصویب این لایحه، بحث امتیازات گروه‌های مختلف، با در نظر داشتن تاثیرگذاری خدمتی افراد، سوابق، تحصیلات و آموز‌ش‌های ضمن خدمت، به انسجام لازم رسیده است.
دکتر نجفی تصویب این لایحه را ایده مهمی برای جلوگیری از برخوردهای سلیقه ای دانست و گفت: جلوگیری از پراکنده‌کاری در حقوق کارکنان و کارگران و همچنین  افزایش آرامش خدمتی افراد در یک برنامه میان‌مدت، در چشم‌انداز این لایحه پیش‌بینی شده است.
دکتر نجفی با قدردانی از شورای اسلامی شهر در بررسی دقیق لایحه و تصویب آن، اظهار داشت: عزیزان شورا با نگاهی مثبت و به دور از اختلاف، لایحه ارسالی شهرداری را بررسی کردند که دستاوردهای آن، قطعاً در شهرداری تبریز ماندگار خواهد بود.
دکتر نجفی تصریح کرد: خرسندیم که با تصویب این لایحه، چابک‌سازی منابع انسانی که همواره یکی از اهداف و دغدغه‌های شهرداری تبریز بوده، در آستانه تحقق قرار گرفته است.
وی شهر تبریز را لایق مدیرانی دانست که به این شهر عشق می ورزند و در مسیر خدمت رسانی خود بطور مسئولانه عمل می‌کنند.

print