مهر تبریز-بر اساس ارزیابی مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری، دکتر امیر حسین بهداد موفق به کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد در حوزه دیدارهای چهره به چهره ( ملاقات عمومی) در بین ادارات کل دامپزشکی کشور شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،در حوزه دیدارهای چهره به چهره در شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ که در راستای نظارت بر بخشنامه‌های مربوطه‌ هیئت وزیران و ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری انجام گرفت؛ دکتر امیر حسین بهداد مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی موفق به کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد ملاقات عمومی اداره کل دامپزشکی استان در سطح کشور شد.

گفتنی است ارزیابی فوق بر اساس شاخص‌هایی از جمله تعداد ملاقات شنوندگان، تعداد برنامه‌های اجرا شده، اقدام مثبت و میزان عمل به بخشنامه استاندار صورت پذیرفت و اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی با تعداد ۱۷۶ مورد ملاقات موفق به کسب رتبه اول گردید.

این گزارش می افزاید برنامه دیدار چهره به چهره بر اساس تاکید ریاست جمهوری بر تسریع در رسیدگی بدون واسطه به مطالبات مردمی، نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی، ملاقات مردمی و روحیه مسئولیت پذیری مدیران دستگاه‌های دولتی و الزامات قانونی آن به صورت مستمر انجام می‌شود.

گفتنی است جهت دیدار با مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی روزهای دوشنبه هر هفته در نظر گرفته شده است و مراجعین محترم می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره ۳۴۴۴۵۰۰۰ نسبت به درخواست ملاقات خود اقدام نمایند.

print