مهرتبریز-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی از باب همراهی مردم شریف کلانشهر تبریز در رعایت الگوی مصرف آب و صرفه جویی اطلاعیه قدردانی صادر نمودند.
به گزارش  خبرنگارما در تبریز؛به مناسبت چهل و دومین سالگرد دهه مبارک فجر ، مراسم تکریم از خانواده معظم شهداء با حضور مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان ، قائم مقام و معاونین شرکت، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران وجمعی از کارکنان و فرزندان شاهد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید .
مهندس ایمانلو در این مراسم با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت و جایگاه مقدس و والای شهیدان در پیشگاه خداوند متعال و یادآوری خدمات و رشادت های این عزیزان در طول ۸ سال دفاع مقدس نسبت به پاسداشت جانفشانی ها و گرامی داشت خون این شهیدان تاکید نمودند .
وی اذعان داشت : با از خودگذشتگی و ایثار این عزیزان هست که ما در این لحظه و زمان حاضر ، شاهد کشوری با ثبات و آرام و پیشگام در همه عرصه های بین المللی هستیم.
وی با تاکید بر انجام اقداماتی در افزایش فرهنگ سازمانی و نهادینه نمودن جدیت و پشتکار در انجام امور محوله در جهت پیشبرد اهداف شرکت آب وفاضلاب و کشور عزیز ایران اسلامی ، در اصلاح فرایند سازمانی اقدامات رو به جلو را خواستار شد و این امر را نمونه بارز در زنده نگه داشتن مجاهدت های شهدا و ایثارگران دانستند . 
در این جلسه مهندس عباسور مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران گزارشی از عملکرد امور ایثارگران و اقدامات انجام یافته در سال ۹۹ ارائه نمود.
در پایان برگزاری مراسم از فرزندان شاهد و ایثارگر شرکت آب وفاضلاب استان با اهداء لوح سپاس  قدردانی شد .

print