‎به گزارش مهر تبریز، با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای سیاست شهرداری شبستر در امر توزیع عالانه امکانات ورزشی در محلات و توسعه فضاهای ورزشی و توسعه طرح های همگانی ورزش، زمین چمن مصنوعی فوتبال احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

‎اشرفی به حذف و کاهش بسیاری از هزینه‌های مربوط به آماده سازی، کاشت و نگهداری زمین  چمن طبیعی در مقایسه با زمین چمن مصنوعی اشاره و خاطر نشان کرد: قابلیت استفاده دائمی و همیشگی از زمین چمن مصنوعی و مقاومت زیاد در مقابل عوامل جوی ،اساسی ترین مزیت استفاده از چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی به شمار می آید و باعث شده  تا عمر مفید چمن مصنوعی نسبت به زمینهای مشابه چمن طبیعی بسیار بیشتر شود.

‎شهردار شبستر در ادامه از افزایش سرانه ورزشی و فضای سبز این شهر در راستای بالا بردن سطح رضایتمندی و رفاه شهروندان خبر داد و عنوان کرد: احداث مجموعه ورزشی متنوع با هدف توزیع عادلانه امکانات اجتماعی و رفاهی در سطح شهر به ویژه محلات کم برخوردار  با ایجاد ظرفیتهای ورزشی جدید ضمن افزایش سرانه ورزشی منطقه باعث ایجاد شادابی و تندرستی در ساکنین این شهر می شود.

وی در پایان تاکید کرد: اجرای طرح های متنوع و مختلف در حوزه ارتقا زیباسازی و افزایش سرانه  فضای سبز از جمله برنامه های مهم  شهرداری شبستر برای جلب رضایت شهروندان است.

انتهای خبر / ایلخانی

print