• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | کد خبر : 4109
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر کل اداره بهزیستی استان آذربایجان شرقی:
  اقدامات شهرداری منطقه یک در خصوص حمایت از مددجویان و معلولین شایسته تقدیر است
  مهرتبریز: مدیر کل اداره بهزیستی استان آذربایجان شرقی در نمایشگاه دستاوردهای مدد جویان بهزیستی در پارک بانوان شمس، این اقدام شهرداری منطقه یک را شایستۀ تقدیر دانست.

  به گزارش مهرتبریز، در جریان بازدید ارشدزاده مدیر کل بهزیستی استان، ازاین نمایشگاه، تلاش شهرداری منطقه یک برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای مددجویان و معلولین قابل تقدیر توصیف شد.

  وی همچنین اعلام کرد: این حرکت زیبا باعث تشویق و تقویت روحیۀ مددجویان و خانواده های آنان گشته واین عزیزان، به راحتی توانسته اند در یک مکان مناسب حاضرشده و هنرها و فعالیت های خود را به نمایش بگذارند.

  شهردار منطقه یک نیز، در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای معلولین بهزیستی اعلام کرد: شهرداری تبریز برای ارایه خدمات به شهروندان معلول و مددجویان نباید از هیچ امری فرو گذار نمی کند.

  مولاخواه اضافه کرد: مسلما با برگزاری چنین نمایشگاههائی می توان بستر مناسبی برای ترغیب و تشویق مددجویان و خانواده های آنان فراهم کرد و همین امر می تواند باعث اشتغالزائی و شکوفائی استعدادهای آنان شود.

  شهردارمنطقه یک، اظهار داشت: بازدید شهروندان به همراه خانواده های خود از این نمایشگاه، برای کمک به رونق فعالیتها و تلاشهای این عزیزان بسیار مثمر ثمر خواهدبود.

  شایان ذکر است این نمایشگاه تا پایان بهمن ماه همه روزه برای بازدید عموم در پارک بانوان شمس شهرداری منطقه یک دایر است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب