• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | کد خبر : 4112
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  با حضور وزیر نیرو و استاندار آذربایجان شرقی صورت گرفت :
  بهره برداری ۱۳۵ پروژه برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی
  مهرتبریز: با حضور مهندس چیت چیان وزیر نیرو و دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی ، ۱۳۵ پروژه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با مجموع ۲۱۰ میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسید .

  به گزارش مهرتبریز،در مراسمی که به منظور بهره برداری همزمان از پروژه آب و برق شرکت های وزارت نیرو در استان آذربایجان شرقی در شهرستان بناب و همزمان با آخرین روز از دهه مبارک فجر ( ۲۱ بهمن ماه ) با حضور وزیر نیرو ، استاندار آذربایجان شرقی ، معاونین استاندار ، فرماندار و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی ، مدیران عامل صنعت آب و برق آذربایجان شرقی و جمع کثیری از مسئولین استانی و محلی ترتیب یافت ، ۱۳۵ پروژه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز به طور همزمان توسط وزیر نیرو مورد بهره برداری قرار گرفت .
  در این مراسم دکتر یوسف سرافراز مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی گزارش کوتاهی از پروژه های مذکور که در سطح شهرستانهای مختلف تحت پوشش آماده بهره برداری بود ، ارائه کرد که ۳۰ پروژه آن مربوط به برق رسانی به روستای های بدون برق بود .
  سپس با ارتباط تلفنی مهندس عابدی فرماندار شهرستان اهر با وزیر نیرو که بیشترین تعداد روستاهای آماده برقدار شدن در این شهرستان قرار داشت ، این پروژه ها بطور همزمان مورد بهره برداری قرار گرفتند .
  وزیر نیرو در این ارتباط تلفنی با اشاره به اهمیت برق رسانی به نقاط محروم خصوصاً بخش روستایی ، اظهار داشت : امسال کار برق رسانی به کلیه روستاهای بالای ۱۰ خانوار کشور به اتمام می رسد که نمونه بارزی از خدمات دولت یازدهم در برق رسانی روستایی است .
  وزیر نیرو در این خصوص از تلاش های مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی و همکارانشان و نیز از پیگیری فرمانداران و نمایندگان استانی بخصوص استاندار تلاشگر و معاون عمرانی ایشان صمیمانه قدردانی کرد .
  مهندس عابدی فرماندار شهرستان اهر نیز فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در این شهرستان مهم و تاریخی را ستودنی و مطلوب توصیف نمود .

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب