مهرتبریز: قضاوتی بدون رنگ و لعاب و تصویری حقیقی از آنچه گذشته است.

ملت ها مورخان واقعی تاریخ خویش هستند و نگارنده آن تنها راوی کنکاش گر آن.

تاریخ ایران همیشه شاهد نقش آفرینی ارسباران و ارسبارانی ها چه در تاریخ تمدن و چه در فرهنگ و هنر و معنویات بوده است.

تاریخ معاصر ایران بدلیل قرابت به زمان حاضر و دسترسی به مکتوبات و امکان نگارش آن ارسباران را جزو پیشتازان مبارزه با استکبار و استعمار و مبارزه در راه جامعه مدنی می داند که نمونه بارز آن حضور در مشروطه بوده است.

از اول انقلاب و نقش آفرینی مردم در سرنوشت خود با حضور آزادانه در انتخابات اسباران و ارسبارانی حضور گسترده و فعالداشته است.

هر انتخابی بوده ارسباران شور آفرین بوده است.شعور آفرین بوده است.ارسبارانی در انتخاب سرنوشت خود و کشور یک قدم عقب ننشسته است.

اکنون که به انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری و دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر رسیده ایم باز هم این مردم شور و شعف و نشاط دارند.ارسبارانی های مقیم تبریز همچون دوره های قبل انتخابات با حضور گسترده و قاطبه خویش در ساختن بهتر شهر تبریز شعور مدنی و انسجام خود را به نمایش خواهند گذاشت.

آنها در کنار فرزندان متخصص و توانمند منطقه از افراد کاربلد و متعهد و وفادار به نظام و مردم شعوری دیگر خواهند آفرید.باانتخاب آگاهانه آینده تبریز را چنان رقم خواهند زد که فردا فرزندان این شهر تاریخ را با افتخار ورق بزنند و بر شعور مدنی وسیاسی پدران و مادران خود ببالند.

آینده تبریز به انتخاب با بصیرت نیازمند است.آینده شهر به همت و اگاهی نیاز دارد.ارسبارانی ها یکسره چشم خواهند بود.همت والا خواهند شد و چراغ آبادی شهر و توسعه متعادل و متوازن این شهر را روشن خواهند کرد.

عمران،آبادی ،زیبایی شهر و عدالت در برخورداری عموم از برکات نظام و آبادانی به همت و غیرت همیشگی شما چشم دوخته است.

ارسبارانی های مقیم تبریز در طول تاریخ شعور، فرهنگ،توانمندی ، درک و بینش خود را  نشان داده اند و هرگز اجازه نداده اند سرنوشتشان مثل گوشت قربانی طعمه حریصان و تشنگان قدرت و شیفتگان ریا و خودنمایی شود.

ارسبارانی سراسرً شعور است.آگاهی است.بصیرت است.غیرت است.همت است.باز هم دوشادوش مردم ایران و تبریز وفاداریو التزام خود را به نظام و مقام عظمای ولایت در انتخاباتی با عظمت و انتخاب اصلح نشان خواهند داد.

تبریز امروز به بصیرت و بینش در انتخاب و همدلی و انسجام در انتخاب اصلح احتیاج دارد.دست تبریز برای توسعه و آبادانی دستان شما را می فشارد.

مردم تبریز و ارسبارانی های مقیم تبریز می دانند شهر سیراب می تواند شکم و جیب ها را سیراب کند لیکن، شکم ها و جیب های پر همیشه نمی توانند شهر را سیراب کنند.

عزیزان بدانید هر قدم شما در سرنوشت و آینده شهر و هر رای درست شما در توسعه عدالت برای عموم مردم نقش مهمی دارد.پس باز شور آفرین و شعور آفرین باشید.

 محمدصفریان مقدم
داغ کن - کلوب دات کام
print