• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | کد خبر : 4653
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  زبان تاریخ قضاوت حقیقت هاست:
  تاریخ ایران همیشه شاهدنقش آفرینی ارسباران و ارسبارانی ها بوده است
  مهرتبریز: قضاوتی بدون رنگ و لعاب و تصویری حقیقی از آنچه گذشته است.

   مهرتبریز: قضاوتی بدون رنگ و لعاب و تصویری حقیقی از آنچه گذشته است.

  ملت ها مورخان واقعی تاریخ خویش هستند و نگارنده آن تنها راوی کنکاش گر آن.

  تاریخ ایران همیشه شاهد نقش آفرینی ارسباران و ارسبارانی ها چه در تاریخ تمدن و چه در فرهنگ و هنر و معنویات بوده است.

  تاریخ معاصر ایران بدلیل قرابت به زمان حاضر و دسترسی به مکتوبات و امکان نگارش آن ارسباران را جزو پیشتازان مبارزه با استکبار و استعمار و مبارزه در راه جامعه مدنی می داند که نمونه بارز آن حضور در مشروطه بوده است.

  از اول انقلاب و نقش آفرینی مردم در سرنوشت خود با حضور آزادانه در انتخابات اسباران و ارسبارانی حضور گسترده و فعالداشته است.

  هر انتخابی بوده ارسباران شور آفرین بوده است.شعور آفرین بوده است.ارسبارانی در انتخاب سرنوشت خود و کشور یک قدم عقب ننشسته است.

  اکنون که به انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری و دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر رسیده ایم باز هم این مردم شور و شعف و نشاط دارند.ارسبارانی های مقیم تبریز همچون دوره های قبل انتخابات با حضور گسترده و قاطبه خویش در ساختن بهتر شهر تبریز شعور مدنی و انسجام خود را به نمایش خواهند گذاشت.

  آنها در کنار فرزندان متخصص و توانمند منطقه از افراد کاربلد و متعهد و وفادار به نظام و مردم شعوری دیگر خواهند آفرید.باانتخاب آگاهانه آینده تبریز را چنان رقم خواهند زد که فردا فرزندان این شهر تاریخ را با افتخار ورق بزنند و بر شعور مدنی وسیاسی پدران و مادران خود ببالند.

  آینده تبریز به انتخاب با بصیرت نیازمند است.آینده شهر به همت و اگاهی نیاز دارد.ارسبارانی ها یکسره چشم خواهند بود.همت والا خواهند شد و چراغ آبادی شهر و توسعه متعادل و متوازن این شهر را روشن خواهند کرد.

  عمران،آبادی ،زیبایی شهر و عدالت در برخورداری عموم از برکات نظام و آبادانی به همت و غیرت همیشگی شما چشم دوخته است.

  ارسبارانی های مقیم تبریز در طول تاریخ شعور، فرهنگ،توانمندی ، درک و بینش خود را  نشان داده اند و هرگز اجازه نداده اند سرنوشتشان مثل گوشت قربانی طعمه حریصان و تشنگان قدرت و شیفتگان ریا و خودنمایی شود.

  ارسبارانی سراسرً شعور است.آگاهی است.بصیرت است.غیرت است.همت است.باز هم دوشادوش مردم ایران و تبریز وفاداریو التزام خود را به نظام و مقام عظمای ولایت در انتخاباتی با عظمت و انتخاب اصلح نشان خواهند داد.

  تبریز امروز به بصیرت و بینش در انتخاب و همدلی و انسجام در انتخاب اصلح احتیاج دارد.دست تبریز برای توسعه و آبادانی دستان شما را می فشارد.

  مردم تبریز و ارسبارانی های مقیم تبریز می دانند شهر سیراب می تواند شکم و جیب ها را سیراب کند لیکن، شکم ها و جیب های پر همیشه نمی توانند شهر را سیراب کنند.

  عزیزان بدانید هر قدم شما در سرنوشت و آینده شهر و هر رای درست شما در توسعه عدالت برای عموم مردم نقش مهمی دارد.پس باز شور آفرین و شعور آفرین باشید.

   محمدصفریان مقدم
  داغ کن - کلوب دات کام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب