به گزارش مهر تبریز، مدیرعامل این شرکت در ‏آیین بهره برداری از این سالن گفت : با بهره برداری از سالن پذیرش نهایی، ظرفیت تولید و تأیید نهایی محصول به دو برابر افزایش خواهد یافت.
حاجی زاد منصور گفت: هم اینک ایران خودرو تبریز در وضع موجود تولید قابل توجهی داشته بطوریکه با برنامه ریزی های صورت گرفته تولید روزانه ۴۵۰ دستگاه انواع خودرو سمند و سورن در کلاس های مختلف محقق شده و با ایجاد این سالن ظرفیت تأیید نهایی خودرو به دو برابر رسیده است.
وی ظرفیت تأیید نهایی محصول را در سالن پذیرش نهایی روزانه ۷۰۰ دستگاه عنوان کرد و افزود: انشالله با همدلی و همکاری عزیزان و دست اندرکاران در گروه صنعتی ایران خودرو شاهد افزایش تولید خودرو به بیش از ۶۰۰ دستگاه خودرو در روز باشیم.


وی خاطر نشان کرد : هم اکنون ظرفیت تولید خودرو بدون توقف ۲۲ دستگاه در ساعت بوده که با بهره برداری از این سالن این عدد به ۲۵ دستگاه خودرو در ساعت افزایش می یابد.
مهندس حاجی زاد منصور اذعان کرد: با بررسی های صورت گرفته می توان گفت، در نیمسال اول سال جاری تولید ۶۰ هزار دستگاه انواع خودرو سمند و سورن در کلاس های مختلف محقق می شود.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز افزود: احداث و راه اندازی سالن پذیرش نهایی طی شش ماه متوالی بدون توقف اجرا شده و هم اینک در پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ همزمان با سال پر رونق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال و با عنایات حق تعالی مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

print