به گزارش مهرتبریز، کاووس محمودی در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام یافته در حوزه املاک و مستندسازی اظهار داشت :مستند سازی در حوزه املاک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در این راستا اقدام به تهیه فرمت املاک با استفاده از تجربیات موفق سایر نهادها و دستگاهها نموده ایم .

وی ادامه داد : املاک هلال احمر سرمایه مهم  و ماندگار جمعیت بوده و هرگونه اقدام در جهت ساماندهی املاک بالتبع ماندگار خواهد بود .

سعید کنعانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در این دیدار با اشاره به اهمیت املاک گفت :با توجه به اینکه اکثر املاک جمعیت هلال احمر توسط خیرین و نیکوکاران به این نهاد خیریه با نیات خاصی  اهدا و وقف و یا واگذار شده اند لذا  یکی از مطالبات افکار عمومی از هلال احمر ساماندهی املاک و پیاده نمودن نیات واقفین است که در این خصوص  ساماندهی املاک و مستغلات از اولویت های کاری مدیریت استان بوده و در گام اول شناسایی املاک و ثبت و ضبط نمودن و تهیه دفترچه املاک را با استفاده از اطلاعات پیشکسوتان در دستور کار قرار داده ایم .

وی ادامه داد : در گام بعدی برای بهره برداری بهینه از املاک اقدام به تعریف  اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در حوزه املاک نموده و بر اساس آن اهداف اقدام به برنامه ریزی می کنیم .

کنعانی نقش املاک و مستغلات را در در آمد زایی بسیار حائز اهمیت بر شمرد و گفت : می توان با ساماندهی مناسب و تخصصی املاک جمعیت هلال احمر در آمد زایی کرده و این در آمدها را در امور امدادی و درمانی مرتبط با اهداف هلال احمر به مصرف رساند .

print