به گزارش مهرتبریز،سرهنگ “صابر عباس زاده”  در تشریح این خبر افزود: در پی وقوع سرقت طلاجات بانوان تحت عنوان خواستگاری  توسط فردی،شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته و اقدامات فنی و تخصصی هویت متهم شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت های لازم در یک عملیات غافلگیرانه در محل سکونتش دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم بوده ولی با مشاهده ادله و مستندات موجود پلیس لب به اعتراف گشوده و به ۱۳ فقره سرقت طلاجات و وجوه نقد اعتراف کرد.

سرهنگ عباس زاده با بیان اینکه سارق به عنوان خواستگار از دختران مسن و بانوان متعلقه سرقت می کرد، افزود: متهم دستگیر شده خودرا بعنوان فرد مجرد جلوه داده و به قصد خواستگاری و ازدواج با دختران سن بالا و زنان متعلقه قرار خواستگاری و در نهایت قرار خرید میگذاشت و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت طلاجات می کرد.

رئیس پلیس آگاهی  استان در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد،گفت:در این راستا ۳ نفر زرگر نیز که بعنوان مالخر با این متهم همکاری داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

print