به گزارش مهر تبریز،در مراسم کلنگ زنی این پروژه که با حضور مدیر عامل ، قائم مقام ، مدیر دفتر روابط عمومی و تنی چند از مسئولین این شرکت از جمله اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی برگزار شد ، مهندس رضا سیار به نمایندگی از هیات مدیره تعاونی مسکن شرکت گزارشی از مشخصات عرصه و اعیان پروژه را به استحضار حاضرین رساند .
وی مساحت زمین پروژه را حدود ۷۲۰ متر مربع در ابعاد ۱۷٫۵ در ۴۱ متر اعلام و اظهار داشت : این زمین با مشارکت مالی جمعی از اعضای تعاونی که در بین آنها همکاران بازنشسته نیز وجود دارد ، حدود دو سال پیش خریداری شده و پس از اقدامات اولیه از جمله اخذ مجوزها و تهیه نقشه ، امروز با حضور مسئولین محترم شرکت عملیات اجرایی آن آغاز می شود .
مهندس سیار گفت: این پروژه در ۱۶ ماه تکمیل و به همکاران متقاضی واگذار خواهد شد .
در این مراسم ، دکتر سرافراز مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی ، ضمن عرض تبریک به خاطر این اقدام ارزشمند ، گفت : انشاالله این پروژه باب خیر و زمینه ای برای خانه دار شدن تک تک همکارانمان در سطح شرکت باشد .
وی ضمن قدردانی از تلاش هیات مدیره تعاونی مسکن شرکت ، ابراز امیدواری کرد که در کنار این پروژه مسکونی ، چنین اقداماتی با مشارکت سایر همکاران نیز تداوم داشته باشد .
پس از کلنگ زنی مراسم ، با درخواست حاضرین برای نامگذاری این برج مسکونی ، توسط دکتر سرافراز وی نام برج مذکور را به جهت زمان کلنگ زنی در مهر ماه و محتوای خوب کلمه تحت عنوان (( برج مسکونی مهر )) نامگذاری کرد .
به گفته  سعید محمودپور رئیس هیات مدیره تعاونی مسکن شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی پروژه مذکور که در فاز یک شهرک خاوران تبریز واقع شده در ۱۰ طبقه سازه بتونی ، شامل زیر زمین برای پارکیگ خودروها ، همکف به منظور سالن اجتماعات و لابی و نیز ۸ طبقه مسکونی که در هر طبقه ۲ واحد به متراژ تقریبی ۱۷۵ متر پیش بینی شده است.
محمودپور افزود: کل اعضای تعاونی مسکن شرکت را ۲۱۲ نفر تشکیل می دهند وبرای این پروژه ۱۶ نفر از همکاران مشارکت و نام نویسی کرده اند.

print