به گزارش مهرتبریز، علی مدبر با بیان این مطلب اظهار داشت: مطابق پیش‌بینی‌های هواشناسی، در روزهای آتی، شاهد ورود سامانه بارش‌زا، کاهش دمای هوا و سرمای زودرس در شهر تبریز خواهیم بود.
وی اضافه کرد: بر این اساس، عوامل خدمات شهری، آماده اجرای برنامه‌های خدماتی ویژه بارش‌ها ست و این اطمینان را می‌دهیم که عوامل خدمات شهری، به تناسب وضعیت هوا، با تمام توان و با بهره‌گیری از تمام تجهیزات در سطح شهر حضور فعال خواهند داشت.
مدبر لزوم همکاری شهروندان را یادآور شد و افزود: با توجه به در پیش بودن فصل زمستان، از شهروندان انتظار می‌رود به خصوص در سطح محلات و شهرک‌های مسکونی، با عوامل خدمات شهری همکاری کنند؛ همچنین استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل و توجه به قواعد ترافیکی مواقع بارش، مانع از انسداد مسیرهای تردد شهری خواهد شد.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز اضافه کرد: رعایت نکات ایمنی، مواظبت از کودکان و سالخوردگان، ایمن‌سازی پشت‌بام‌ها و بالکن‌ها، از توصیه‌های رایجی است که احتمال بروز حوادث ناگوار را کاهش خواهد داد.
وی با بیان این‌که: در روزهای گذشته شاهد تلاش شبانه عوامل خدماتی در کنار دستجات عزاداری بوده‌ایم، گفت: تلاش‌های خستگی‌ناپذیر پاکبانان و عوامل اجرایی، در قالب برنامه‌های پاییزه و زمستانه تداوم خواهد داشت.

print