به گزارش مهر تبریز ، مدیرعامل این شرکت در جلسه هماهنگی با مدیران ضمن اعلام این خبرافزودند: سمند معمولی EF7 و XU7 سرانجام با ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران توانستند با توجه به اخذ یک ستاره کیفیت در سال ۹۵ ، دومین ستاره کیفی خود را در سال موسوم به اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال کسب نماید.
حمید حاجی زاد منصور گفت: این موفقیت مرهون زحمات بی بدیل تمامی کارکنان چه در حوزه تولیدی وعملیاتی و چه در حوزه ستادی بوده که با سعی و تلاش شبانه روزی خود توانستند بار دیگر شایستگی های خود را در صنعت خودروسازی به منصه ظهور رسانند.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز بار دیگر خاطر نشان کرد: پیش از این سمند ایران خودرو تبریز یک ستاره از ۵ ستاره را در اختیار داشت و در حال حاضر درسبد محصولات گروه صنعتی ایران خودرو بعد از دنا ، دانگ فنگ H30کراس و سمند سورن سمند معمولی ایران خودرو تبریز با کسب دوستاره کیفیت به عنوان با کیفیت ترین خودروهای بازار کمتر از ۵۰ میلیون تومان شناخته می شوند.
حاجی زاد منصور تأکید کرد: این ارزشیابی نشان می دهد که سمند معمولی ایران خودرو تبریز از نظر کیفیت مونتاژ، رنگ، نفوذ آب، نفوذ صدا و استحکام به مراتب بالاتر از سایر رقبای هم تراز خود در بازار حضور دارد.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز با اشاره به اینکه در سال قبل سمند سورن نیز توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران به کسب دو ستاره کیفیت دست یافته بود اذعان کرد: تمامی محصولات تولیدی ایران خودرو تبریز دوستاره کیفیت را کسب کرده اند که این مهم نوید بخش رشد و تعالی صنعت خودرو در شمالغرب کشور می باشد.
ایران خودرو تبریز با تولید روزانه بیش از ۴۰۰ دستگاه انواع خودروی سواری توانسته است تا دهه اول مهرماه سال جاری بیش از ۴۷ هزار دستگاه انواع خودروی سمند و سورن را تولید نماید.

print