به گزارش مهر تبریز،مهندس باقرزاده مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی گفت : با توجه به اینکه منابع آب در کشور ما محدود می باشد ضروری است از این نعمت الهی به درستی استفاده نماییم از این رو آموزش و ترویج فرهنگ صحیح آب در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا آذربایجان شرقی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان با هدف جلب توجه جامعه، سعی دارد تا نگاه جامعه و مردم را به موضوع حیاتی آب معطوف کند.
وی اضافه کرد : این شرکت در راستای اعلام روابط عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور وبه منظور آگاهی بخشی وتبیین اهمیت جایگاه آب در زندگی روزمره شهروندان و نهادینه کردن فرهنگ مصرف صحیح آب اقدام به راه اندازی پویش آگاهی بخشی ” جان آب در خطر است ” با نصب بیش از ۱۴۰۰ متر مربع بنر مربوط به پویش یاد شده در نقاط پرتردد شهرهای استان و همچنین در سایت های خبری و فضای مجازی نموده است.
مدیر روابط عمومی شرکت افزود : اقدامات این شرکت بمنظور ترویج فرهنگ صحیح مصرف بهینه آب و حفاظت از منابع آب بوده و امیدواریم شهروندان محترم با مصرف صحیح آب از اتلاف بیشتر مایه حیات جلوگیری نمایند.
شایان ذکر است روابط عمومی شرکت علاوه بر این در کلیه ادارات نیز بنر و پوسترهای صرفه جویی نصب و پوسترهایی را نیزبا همین مضمون به اکثر ادارات جهت نصب ارسال نموده است .

print