به گزارش مهر تبریز، در ابتدای این مراسم پورمحرم مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران ضمن تسلیت به ایام سوگواری اباعبدالله الحسین و خیر مقدم به کلیه میهمانان در سخنانی شهداء ، ایثارگران و جانبازان را ولی نعمتان و خادمان جامعه دانسته و گفت: پیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه امری بسیار مهم و کارساز تلقی شود و به جهت تلاشها و دلسوزی های آنان باید هر ساله تکریم شوند.

سپس مهندس صمدنژاد رییس هییت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و با بیان اینکه از خداوند متعال می خواهم پیرو راستین حسینی باشیم گفت : حق این ایثارگران ، جانبازان و شهداء در گردن ما بیشتر هست و به جهت دلاوریها و رشادت های آنان است که در آرامش کامل زندگی می کنیم وظیفه داریم این فرهنگ را زنده نگه داشته و به جامع تعمیم دهیم.

سرهنگ رحیمیان فرمانده حوزه یک بسیج کارمندی سپاه عاشورای استان به نقل از جمله سردار سلیمانی که همیشه تاکید می کند اصل جهاد در گردن کارمندان هست که مردم را با تلاشهای خودشان راضی نگه می دارند گفت : تمامی رفتار و تلاشهای ما نیز باید در راستای رضای حق تعالی باشد و با توجه به اینکه حق همیشه مظلوم واقع شده است خواسته ام این است که در بحث ادارات همه یک وظیفه دارند کاری انجام دهیم که همه از ما راضی باشند و با ارباب رجوع بهترین برخورد را داشته باشیم.

در ادامه مراسم کلیپی از سوی دفتر امور دینی و فرهنگی شرکت در زمینه ایثار و شهادت و جلوه هایی از شهدای والا مقام مدافعان حرم پخش گردید.

در خاتمه از ایثارگران و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی و هم چنین از فرزندان همکار ورزشکار ( آقایان احمدزاده و صادقیان ) که در مسابقات ورزشی مقام آورده بودند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد. و هم چنین با اهداء لوح سپاس از جانب فرمانده سپاه عاشورای استان سرتیپ دوم کریمیان به مدیر عامل آبفار استان و فرمانده بسیج شهید یاغچیان نیز تجلیل شد.

print