به گزارش مهرتبریز، مهندس ایرج شهین‌باهر در نخستین روز مسئولیت اجرایی، در دیداری که به همراه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با نماینده ولی‌فقیه‌در استان و امام تبریز داشت، خاطرنشان کرد: ملاک عمل ما رضایت خدا، خوشنودی مردم و حرکت در چارچوب قانون است و سعی خواهیم کرد فصل‌الخطاب قانون را در برنامه‌های شهر به صورت واقعی تحقق بخشیم.

وی یادآور شد: با شناخت کامل از آسیب‌ها و مشکلات شهر وارد حوزه اجرایی شده‌ام و معتقدم با حمایت امام جمعه فرهیخته‌مان و پشتیبانی شورای محترم، می‌توانیم روشی جدید برای توسعه شهر کلید بزنیم.

شهین‌باهر اضافه کرد: برنامه‌ای که به شورای محترم ارایه دادیم، کاملا علمی و تخصصی است که خروجی آن تقویت شاخص‌های زندگی را هدف قرار داده است.

شهردار تبریز با اشاره به این‌که مشکلات مدیریت شهر، با شفافیت در عملکرد، قابل حل است، گفت: سعی خواهیم کرد حوزه‌های مختلف اجرایی از قبیل هزینه‌گذاری، سرمایه‌گذاری و بحث‌های درآمدی را با فعال‌سازی اتاق‌های شیشه‌ای و استفاده از نیروهای کارآمد و پاکدست، پیگیری کرده و اعتماد شهروندان را به عنوان مهم‌ترین سرمایه خدمت و مسئولیت، ارتقا دهیم.

وی خطاب به حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم، اظهار داشت: در مسیر خطیر مدیریت شهر، نیاز مبرم به رهنمودها و حمایت‌های حضرتعالی داریم و امیدواریم با همدلی و صمیمیت، تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها را برای خدمت به شهر به کار گیریم.

print