به گزارش مهر تبریز،دکتر یوسف سرافراز مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی ضمن اعلام این مطلب و با عرض تسلیت به مصیبت دیدگان این حادثه اندوه بار اظهار داشت : این اکیپ ها با هماهنگی شرکت توانیر و پیرو مکاتبه با مهندس مرادی مجد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه تجهیز و اعزام شده است .
وی تعداد نفرات اعزامی از سوی این شرکت را ۱۵ نفر اعلام کرد که به سرپرستی مهندس محمد نورانی مدیر دفتر ایمنی این شرکت و با هماهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه اقدام به بازسازی بخشی از شبکه های ۲۰ کیلوولت و ۴۰۰ ولت تخریب شده خواهند نمود .
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با اشاره به تجارب وسیع گروه های عملیاتی این شرکت در زلزله سال ۹۱ منطقه ارسباران آذربایجان شرقی ، تصریح کرد که گروه مجرب اعزام شده علاوه بر مایحتاج غذایی و اقامتی ، به تمامی تجهیرات فردی و گروهی و ایمنی شبکه های توزیع برق مجهز بوده و با استفاده از چند دستگاه بالابر گسیل شده بر مبنای استانداردهای توانیر و با سریعترین شیوه های ممکن اقدام به بازسازی بخشی از شبکه های توزیع برق مناطق زلزه زده در شهرستان های سر پل ذهاب و قصر شیرین ، ازگله و … خواهند نمود .
گفتنی است برنامه حضور اکیپ های عملیاتی این شرکت در مناطق زلزله زده ، ۷ روز است و در صورت نیاز مدت مذکور تمدید خواهد شد .

print