به گزارش مهر تبریز، در متن لوح اهدایی حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم، خطاب به میراعتماد عمادی آمده است: «نهضت عاشورای حضرت سیدالهشدا(ع) جریانی است فرهنگی که بر اساس امر به معروف و نهی از منکر و احیای اسلام نبوی و ولایت علوی شکل گرفته و مسئولیت بس سنگین را بر دوش پیروان اهل‌بیت(ع) گذاشته‌است. شناخت جبهه سیدالشهدا(ع) و قرار گرفتن در این جبهه، در طول قرون و اعصار، وظیفه‌ای است تاریخی که باعث احیای امر اهل‌بیت(ع) و موجب تضمین افکار، عقاید و مایه آن، دوری از انحرافات فکری و عملی می‌باشد. هر گونه تلاش در جهت تحقق هدف مذکور توسط اشخاص حقیقی و حقوقی، گامی است در جهت ادای دینی که ذوات مقدس معصومین(ع) بر گردن ما گذاشته‌اند. یکی از مصادیق این ادی دین از طرف فعالان فرهنگی، برگزاری مناسبت‌های مذهبی در ماه‌های محرم و صفر و عزاداری حضرت سید‌الشهدا است. بدین‌ترتیب از تلاش های ارزشمند جنابعالی و همکاران محترم‌تان در ماه‌های محرم و صفر ۱۳۹۶ صمیمانه سپاسگزاری نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق بیشتر خواهانم»

حجت‌الاسلام آل‌هاشم در مراسم تجلیل از دست اندرکاران ستاد برگزاری مشترک مراسم مذهبی تبریز با اهدای لوح به میراعتماد عمادی، مدیرکل روابط‌عمومی وبین‌الملل شهرداری تبریز از اقدامات گسترده و محتوایی شهرداری تبریز در ماه‌های محرم و صفر قدردانی کرد.

گفتنی است اداره‌کل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز با اجرای فضاسازی‌های محیطی و مشارکت گسترده در آئین‌های ویژه محرم، نقش عمده در تدارک فرهنگی و اطلاع‌رسانی شهر در ایام محرم و صفر داشته‌اشت.

print