به گزارش مهر تبریز،  مدیرمنطقه ۸ عملیات انتقال گاز ، در ابتدای مراسم ضمن تبریک و گرامیداشت این ایام مبارک، به بررسی و تبیین جایگاه بسیج در انقلاب اسلامی، معرفی افکار و اندیشه های بسیج در جامعه و نقش بسیج در حفظ ارزشهای دفاع مقدس پرداخت.
یداله بایبوردی،حمایت از بسیج و ترویج تفکر بسیجی را حمایت از اهداف والای انقلاب برشمرد و افزود: اگر به دنبال عزت و سربلندی میهن اسلامیمان هستیم باید با تمام توان در همه عرصه های سازندگی همت گماشته و دنباله رو اهداف بسیجیان ۸ سال دفاع مقدس باشیم چرا که حضور بسیجیان در عرصه های مختلف باعث افتخارآفرینی بوده و زمینه ساز توسعه و آرامش در جامعه است.
مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز تلاش کارکنان این منطقه را در انتقال انرژی تبلوری از تفکرو رشد بسیجی دانست و افزود: تفکر بسیجی همانا ایجاد رفاه، آسایش و برقراری آرامش فکری و اجتماعی برای مردم عزیز میهن اسلامی بوده و این کارکنان با تلاش و فداکاریهای شبانه روزی خود سعی می کنند با انتقال بهینه گاز این آرامش در جامعه فراهم نمایند.
بنابر اعلام این گزارش، درپایان با اجرای برنامه های متنوعی از بسیحیان فعال و نمونه منطقه، نفرات برتر حلقه های صالحین و همچنین برنده گان مسابقه فرهنگی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

print