به گزارش مهر تبریز، حبیب الله نهال پروری، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: اجرای ارزیابی یکی از ابتکارات ارزشمند شرکت توانیر است که فرصت انتقال تجارب و دانش فنی و ارتقاء شاخص¬های خدمات رسانی را فراهم می کند.
وی افزود: بر اساس چشم انداز تدوین شده، شرکت توزیع برق تبریز در حوزه های کاهش تلفات، مدیریت مصرف، توسعه GIS، جلب رضایت مشتری، توسعه اتوماسیون شبکه های توزیع و … ،حضور در جایگاه هم تراز شرکت های توزیع تراز اول را هدفگذاری نموده است.
نهال پروری گفت: سهمیه ابلاغی برای کاهش پیک مصرف روز شرکت توزیع نیروی برق تبریز در سال ۹۶، ۵۰ مگاوات تعیین شده که با همت و تلاش کارکنان،بیشتر از دو برابر آن محقق شده است.
قائم مقام شرکت همچنین تأکید کرد: در حال حاضر بیش از ۲۴۰ نقطه از شبکه به صورت فعال در سیستم اتوماسیون تحت نظارت و کنترل است و در ۲۷ نقطه از شهر سامانه های خورشیدی بامجموع قدرت ۱۷۵ کیلو وات در حال بهره برداری هستند و ضمناً نصب کنتورهای فهام بر اساس سهمیه کنتور تحویلی ادامه دارد.
وی افزود: GIS با همت بیشتری در حال ادامه و تکمیل است و سیستم به روز رسانی اطلاعات نیز استقرار یافته است.
نهال پروری در پایان ضمن اظهار امیدواری بر اینکه ارزیابی فرصت مغتنمی برای همکاران شرکت توزیع تبریز برای انتقال تجربیات و بهبود شاخص ها باشد،برای تیم ارزیابی آرزوی توفیق و اقامت خوش در تبریز نمود.
در این جلسه تورج سروش، مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز با اشاره به لزوم ممیزی در شرکت های توزیع برق گفت: این جلسه و جلسات مشابه در واقع جلسات ارزیابی نیستند، بلکه یک پایگاه دانش هستند که فرصت مغتنمی برای انتقال تجارب و تبادل دانش میان همکاران شرکت ها و تیم ارزیابی ایجاد می کنند و در این پایگاه هر دو طرف از دانش فنی و تجارب عملی یکدیگر بهره مند می شوند.
گفتنی است در این ارزیابی که با حضور مهمانانی از استان های هرمزگان، سمنان، مازنداران، قم، شمال کرمان و مدیران و معاونین شرکت توزیع نیروی برق تبریز برگزار می شود، ارزیابی بهره برداری مدیریت برق شهرستان های تبریز، آذرشهر و اسکو به مدت سه روز در این حوزه ها انجام خواهد شد.

print