به گزارش مهر تبریز، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از زحمات دکتر سید جوادانگجی و تبریک انتصاب دکتر عزیز جوانپور به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: مسئولین باید دست به دست هم بدهند و با همفکری و همدلی منویات والای مقام معظم رهبری در ارتباط با دانشجو و دانشگاه عملی کنند.

امام جمعه تبریز با تبریک فرا رسیدن روز دانشجو گفت: اگر دانشجویان می خواهند برای آینده کشور مفید واقع شوند بایستی در کنار خوب درس خواندن به تهذیب و خودسازی اهمیت دهند و در ارتقای تحصیلی خود بکوشند.

آیت الله آل هاشم با تأکید بر اینکه مسئولین دانشگاه باید برای سیاسی شدن فضای دانشگاه کمک کنند افزود: سیاسی شدن نه به این معنا که جریانهای سیاسی به دانشگاه ورود پیدا کنند بلکه به معنی آگاه سازی در جهت بالابردن بصیرت سیاسی دانشجویان است.

وی ادامه داد: دانشجو باید دارای بینش و بصیرت سیاسی باشد، تا زمانی که در جامعه بحران به وجود می آید راه را اشتباه نرود.

نماینده ولی فقیه در خاتمه باتبریک هفته وحدت ابراز امیدواری کرد: همگان روش، منش و سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) را الگو خود قرار داده و از فروتنی، تواضع، مهربانی، پارسایی و عفو و گذشت ایشان درس بگیریم و رفتارشان را در زندگی‌مان عملیاتی کنیم.

آیت الله آل هاشم در حضور سرزده از واحد تبریز در نماز ظهر و عصر در مسجد حضرت امیرالمؤمنین(ع) دانشگاه شرکت و پس از بازدید از سلف سرویس دانشجویان با دکتر جوانپور، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، مسئولین، استادان، کارمندان و دانشجویان دیدار کرد.

print