به گزارش مهرتبریز، با برگزاری مراسم معارفه و تکریم، علی قاسمی با حکم شهردار تبریز، به عنوان سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز معرفی و از تلاش‌های یعقوب وحیدکیا که به افتخار بازنشستگی نایل شده‌است، قدردانی شد.

رسول موسایی، قائم‌مقام شهردار تبریز در این مراسم، با بیان این‌که در سال‌های اخیر، پیشرفت فازهای مترو، با رویکردهای حوزه بهره‌برداری همراه شده است، گفت: مهندس وحید‌کیا از مدیران لایق، متعصب و کارشناس شهرداری تبریز است که در کمترین مدت، این حوزه را انسجام بخشیده‌است.

وی با بیان این‌که با آغاز دوره بازنشستگی، ایجاد تغییر در این مسئولیت، ضروری بوده‌است، گفت: مهندس قاسمی از مدیران متخصص و جوان مترو است که با در نظر داشتن ضرورت‌ها و نیازهای بهره‌برداری، این مسئولیت را پیش خواهند برد.

موسایی، با تاکید بر این‌که  تغییرات مسئولیتی در پیکره عظیمی چون شهرداری تبریز، یک موضوع طبیعی است، افزود: مهم این است که تمام تلاش خود را برای اهداف کلان سازمانی به کار گرفته و در نهایت، کارنامه قابل‌قبولی از خود بر جای بگذاریم.

وحیدکیا، مدیرعامل سابق شرکت بهره‌بردار قطار شهری تبریز نیز در این مراسم، با ارائه گزارشی، توسعه و تجهیز فازهای بهره‌برداری را محور اصلی خدمات این حوزه در دوره مسئولیت خواند.

وی تاکید کرد: در سال‌های حضور در شهرداری، مسئولیت‌های متعددی بر عهده داشته‌ و تمام توانم را معطوف خدمت در حوزه‌های خطیر کرده‌ام؛ از این پس نیز تجارب سی‌ساله‌ بنده در خدمت مجموعه مدیریتی شهر است.

در پایان این مراسم، حکم سرپرستی علی قاسمی اعطا شد.

قاسمی با حفظ سمت در حوزه معاونت مترو، طی حکمی از سوی شهردار تبریز به عنوان سرپرست شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز منصوب شده‌است.

print