به گزارش مهر تبریز،دکتر اردکانیان وزیر نیرو با اهداء لوح تقدیر از تلاش های بیدریغ و همت ستودنی و ارزشمند مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی و همکاران ایشان در خصوص مرتفع نمودن بخش عمده ای از مشکلات هموطنان استانهای غربی کشوردر ساعات اولیه رخداد زلزله ، تشکر و قدردانی کردند .
در این لوح آمده است :
مدیر یت و همکاران گرامی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
وقوع حادثه تلخ و تاسف بار زلزله ، علاوه بر آسیب جدی به جمع زیادی از هموطنان در استانهای غربی کشور ، موجب وارد آمدن خسارت های گسترده ای به زیر ساختهای صنعت آب و برق این مناطق گردید و روند خدمت رسانی را با وقفه مواجه نمود .
با این حال با تلاش و همت ستودنی شما همکاران ارزشمندو ساعی ، بخش عمده ای از مشکلات در ساعات اولیه رخداد زلزله برطرف گردیده و کوشش ها برای دستیابی به وضعیت عادی و پایدار همچنان ادامه دارد .
اینجانب از یکایک شما عزیزان که عزم خود را جزم نموده و به وظیفه حیاتی و مقدس خود در قبال مردم شریف و مصیبت دیده عمل کرده و می کنید ، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و تاکید می کنم من و سایر همکارانتان در وزارت نیرو همچنان پشتیبان و یاور شما در راستای رفع مشکلات و خدمات رسانی مطلوب و هرچه بهتر به مردم مصیبت دیده مناطق زلزله زده هستیم .

اردکانیان – وزیر نیرو

print