به گزارش خبرنگار مهرتبریز، عادل کاظمی با اعلام خبر فوق افزود: پروژه های اصلاح و ساماندهی شبکه های توزیع برق در راستای تبریز ۲۰۱۸ ادامه دارد که در این راستا تعویض چراغ های روشنائی معابر خیابان های مشجر در دستور کار قرار گرفته است.
وی از صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال برای این پروژه خبر داد و افزود: ۳۰ دستگاه چراغ طرح جدید در طرفین خیابان فردوسی توسط اکیب های اجرائی امور نوسازی برق تبریز نصب شده اند.
وی تصریح کرد:چراغ های منصوبه طرح لاکپشتی با لامپ ۲۵۰ وات سدیمی می باشند که با بازوی طرح جدید نصب می شوند تا چراغ از زیر شاخ و برگ درختان بالاتر قرار گرفته و از حداکثر نور استفاده گردد.
کاظمی در خصوص این پروژه تشریح کرد: اکیب های امور نوسازی با توجه به شرایط خاص ترافیکی منطقه و شلوغی تردد شهروندان،اجرای پروژه مذکور را هر شب ساعت ۲۲ آغاز و تا ساعت ۵ صبح روز بعد ادامه می دادند تا باعث بروز مشکلات ترافیکی در منطقه و نازضایتی شهروندان نشوند.
گفتنی است طبق گزارش و بررسی،پروژه مذکور باعث رضایتمندی شهروندان و شهرداری آن منطقه شده است که متعاقبا” برای سایر مسیرهای هدفگذاری شده نیز اجرای طرح تداوم خواهد داشت تا بهبود روشنایی معابر شهر تبریز ارتقاء یافته و مناسب سازی شود و مردم شریف تبریز سطح رضایت مندی شان افزایش یابد.

print